RDW w Chełmie. Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 842 w m. Średnia Wieś
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308117
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308117/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 11:24
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4788eaf5-4ae9-4d89-8377-c5e09378b819
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308117 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
RDW w Chełmie. Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 842 w m. Średnia Wieś
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.chelm@zdw.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,229432,204bc568da8a60a88477efe8f51dd73d.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
RDW w Chełmie. Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 842 w m. Średnia Wieś2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4788eaf5-4ae9-4d89-8377-c5e09378b819
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308117
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098548/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 RDW w Chełmie Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 842 w m. Średnia Wieś
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211962
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R2.ST.371.11.2026.jś
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 842 relacji Rudnik Szlachecki – Wysokie – Krasnystaw na odcinku od km 41+076 do km 42+095 strona lewa w m. Średnia Wieś.
1. Zakres robót obejmuje m.in.:
- Rozebranie obrzeży i krawężników z oczyszczeniem i przygotowaniem do ponownego wbudowania,
- Rozebranie nawierzchni z kostki brukowej z oczyszczeniem i przygotowaniem do ponownego wbudowania,
- Rozebranie podsypki cementowo piaskowej oraz istniejącej podbudowy z dostosowaniem do rzędnych nowych warstw konstrukcyjnych,
- Ustawienie obrzeży na ławie betonowej z oporem z betonu C 12/15 (krawężniki i obrzeża materiał z rozbiórki - uszkodzone materiały wymienić na nowe),
- Wykonanie podbudowy z mieszanki związanej cementem C3/4 z mechanicznym zagęszczeniem i wyprofilowaniem (materiał dostarczony z wytwórni), o grubości min. 10 cm,
- Wykonanie pod zjazdami podbudowy z mieszanki niezwiązanej kruszywem 0/31,5 o grubości 15 cm,
- Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej na podsypce cementowo piaskowej (kostka materiał z rozbiórki z wymianą uszkodzonych elementów na nowe),
- Przełożenie krawężników najazdowych na zjazdach do posesji połączone z regulacją ich wysokości,
- Regulacja pionowa studzienek telekomunikacyjnych umieszczonych w chodniku,
- Wymiana uszkodzonych krawężników betonowych na podsypce cementowo piaskowej,
- Wykonanie ścieku pochodnikowego z prefabrykatów betonowych o grubości 15 cm na podsypce cementowo piaskowej (materiał z odzysku z wymianą uszkodzonych elementów na nowe),
- Rozebranie umocnień skarpy i dna rowu z kostki z kostki betonowej w obrębie przepustu z plantowaniem,
- Wykonanie podbudowy z mieszanki betonowej o gr. min. 10 cm,
- Umocnienie skarpy i dna rowu w obrębie przepustu płytami betonowymi ażurowymi o wymiarach 60x40x10 cm na podsypce cementowo piaskowej,
- Wykonanie ścieku skarpowego z korytek typu trapezowego o wymiarach 50x50/38x20/15 cm z ociekaczem.
2. Przedmiar robót oraz kosztorys ofertowy zawierają zakres rzeczowy robót minimalnych do wykonania i mają charakter pomocniczy. Wykonawca przed złożeniem oferty zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości robót .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 356829,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 774387,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 356829,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIOTR LITWIN
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7931456898
7.3.3) Ulica: SAMSONÓWKA 33
7.3.4) Miejscowość: JÓZEFÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 23-460
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 356829,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |