Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu włoszczowskiego masą bitumiczną na gorąco - drugie zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych.
Zarząd Dróg Powiatowych we Włoszczowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308137
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308137/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 11:29
- Lokalizacja
- Włoszczowa, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cdd2fece-1897-4e81-9550-caf39e838bab
- Identyfikator
- 6561904506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308137 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu włoszczowskiego masą bitumiczną na gorąco - drugie zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych we Włoszczowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299944054
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jędrzejowska 81
1.5.2.) Miejscowość: Włoszczowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 29-100
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zdpwloszczowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starostwo.wloszczowa.eobip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wloszczowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansównpublicznych - jednostka budżetowaa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie i administrowanie drogami w odniesieniu do dróg powiatowych w zakresie planowania, budowy, modernizacji, utrzymania.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu włoszczowskiego masą bitumiczną na gorąco - drugie zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdd2fece-1897-4e81-9550-caf39e838bab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308137
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00048614/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych sieci dróg powiatowych na terenie Powiatu Włoszczowskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, w przypadku udzielenia w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczeniu jego wartości. Zamawiający w dniu 16.01.2026 r. ogłosił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie Powiatu włoszczowskiego masą bitumiczną na gorąco i w ogłoszeniu
nr 2026/ BZP 00043853 z dnia 16.01.2026r. przewidział zamówienie , o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-858965c7-4ff7-44bb-841b-12613583cf64
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.DZ.2610.2.2025.HS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie Powiatu włoszczowskiego masą bitumiczną na
gorąco
Zakres zamówienia:
Zamówienie obejmuje następujące przewidywane ilości:
1) remont nawierzchni bitumicznej masą bitumiczną na gorąco przy śr. grubości warstwy 4 cm – 1200 m2. Miejsca
wbudowania według wskazań Kierownika Obwodu Drogowego. Podane ilości robót są ilościami szacunkowymi.
Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia bądź zwiększenia ilości robót. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za
faktycznie wykonane roboty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101844,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano - Drogowym "DUKT" Sp. zo.o., Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591952026
7.3.3) Ulica: Przedborska 84
7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa
7.3.5) Kod pocztowy: 29-100
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101844,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |