Wykonanie robót remontowo naprawczych w ramach realizacji zadań bieżącego utrzymania sieci drogowej dróg wojewódzkich i powiatowych na obszarze działania Powiatowego Zarządu Dróg w Myszkowie

Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie z/s w Żarkach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00308144
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00308144/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-25 11:30
Lokalizacja
Żarki, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ef3468dc-19b9-4125-b665-07f75a8a90cf
Identyfikator
5771746272
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie usuwania glebyMalowanie nawierzchiWymiana nawierzchni drogowejRoboty drogoweRoboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

5 przyznanych

HUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABoronów, PL · lot 0
1 987 633,5 PLN
"PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE LARIX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLubliniec, PL · lot 1
213 000 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE REZ-DROGPOL BALDOWSKI RETERSKI SPÓŁKA JAWNAJaskrów, PL · lot 2
127 600 PLN
MAŁGORZATA BĄTOREKZdów, PL · lot 3
185 068,5 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "DROGPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoraj, PL · lot 4
192 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308144 z dnia 2026-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót remontowo naprawczych w ramach realizacji zadań bieżącego utrzymania sieci drogowej dróg wojewódzkich i powiatowych na obszarze działania Powiatowego Zarządu Dróg w Myszkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie z/s w Żarkach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151405866

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Myszkowska, 59

1.5.2.) Miejscowość: Żarki

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-310

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34 314 83 04

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorota.andrychowska@pzd.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzdmyszkow.ezamawiajacy.pl/pn/PZDMYSZ/demand/283256/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna administracji samorządowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót remontowo naprawczych w ramach realizacji zadań bieżącego utrzymania sieci drogowej dróg wojewódzkich i powiatowych na obszarze działania Powiatowego Zarządu Dróg w Myszkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef3468dc-19b9-4125-b665-07f75a8a90cf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308144

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078137/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie robót remontowo naprawczych w ramach realizacji zadań bieżącego utrzymania sieci drogowej dróg wojewódzkich i powiatowych na obszarze działania Powiatowego Zarządu Dróg w Myszkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242082/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD/3/332/DW/SD/2026; PZD/2/342/DP/SD/2026)

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 3327521,47 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2705302 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1: Wykonanie robót remontowo-naprawczych wielkopowierzchniowych związanych z wymianą nawierzchni drogowej oraz elementów urządzenia drogi.

Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót drogowych w zakresie prowadzenia prac remontowo-naprawczych związanych z wykonaniem napraw, konserwacji, remontów i odnów nawierzchni drogowych oraz elementów urządzenia drogi na sieci dróg wojewódzkich i powiatowych, w ramach realizacji zadań bieżącego-letniego utrzymania dróg na obszarze objętym działaniem przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie w sezonie 2026. Zadanie 1 - Wykonanie robót remontowo-naprawczych wielkopowierzchniowych związanych z wymianą nawierzchni drogowej oraz elementów urządzenia drogi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233140-2 - Roboty drogowe

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 2955991,35 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2: Naprawa nawierzchni drogowych w ramach remontu cząstkowego małowymiarowego
Naprawa nawierzchni drogowych w ramach remontu cząstkowego małowymiarowego.
Technologia wykonania remontu cząstkowego małowymiarowego obejmuje:
1)Mechaniczne wycięcie lub sfrezowanie małopowierzchniowe uszkodzonych miejsc nawierzchni z nadaniem regularnych kształtów, np. prostokąta, kwadratu
2)Oczyszczenie uszkodzonych miejsc z usunięciem rumoszu na pryzmę.
3)Ogrzanie bitumu i skropienie dna i boków uszkodzonego miejsca.
4)Rozścielenie mieszanki mineralno-bitumicznej na gorąco w jednej lub dwóch warstwach w zależności od głębokości uszkodzenia.
5)Zagęszczenie poszczególnych warstw ułożonej mieszanki.
6)Szczelne zalanie i przesmarowanie krawędzi łaty emulsją asfaltową wraz z przesypaniem krawędzi materiałem sypkim /np. żwirkiem, piaskiem/.
7)Uprzątnięcie rumoszu ze starej nawierzchni i uporządkowanie terenu robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233140-2 - Roboty drogowe

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 426687 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3 Naprawa i konserwacja nawierzchni bitumicznych emulsją i grysami z wykorzystaniem remontera drogowego.
Wymagania przy realizacji robót w zakresie Zadania Nr 3:
- Wymagany materiał: grysy bazaltowe i emulsja asfaltowa
- Sposób wbudowania: wbudowane pod ciśnieniem remonterem drogowym
- Pozostałe wymogi i standardy wykonania robót określają Wytyczne Techniczne ZDW Katowice stanowiące załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233140-2 - Roboty drogowe

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 225090 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 4 – Naprawy cząstkowe nawierzchni dróg i chodników z kostki betonowej i kamiennej.
Naprawy cząstkowe nawierzchni dróg i chodników z kostki betonowej i kamiennej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233140-2 - Roboty drogowe

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 250179,54 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 5 - Odnowa i odtworzenie oznakowania poziomego nawierzchni drogowych na sieci dróg
wojewódzkich i powiatowych utrzymywanej przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie.
Odnowa i odtworzenie oznakowania poziomego nawierzchni drogowych na sieci dróg
wojewódzkich i powiatowych utrzymywanej przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233140-2 - Roboty drogowe

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 318324 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2444789,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2838962,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2444789,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hucz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 575 188 52 37

7.3.3) Ulica: Częstochowska 14

7.3.4) Miejscowość: Boronów

7.3.5) Kod pocztowy: 42-283

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1987633,5 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-25

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378926,1 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 444029,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 261990 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Larix” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 575 183 93 78

7.3.3) Ulica: Ul. Klonowa 11

7.3.4) Miejscowość: Lubliniec

7.3.5) Kod pocztowy: 42-700

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 213000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-24

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167280 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216480 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 156948 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE REZ-DROGPOL BALDOWSKI RETERSKI SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 573 102 07 41

7.3.3) Ulica: ul. Starowiejska 1

7.3.4) Miejscowość: Jaskrów

7.3.5) Kod pocztowy: 42-244

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 127600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-23

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227634,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 281178 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 227634,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.U.H. JOTEM 2 MAŁGORZATA BĄTOREK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 649 101 51 02

7.3.3) Ulica: ul. Willowa 7

7.3.4) Miejscowość: Zdów

7.3.5) Kod pocztowy: 42-421

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 185068,5 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-23

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 236160 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 251215,2 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 236160 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DROGPOL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 573 023 57 93

7.3.3) Ulica: ul. 3 Maja 39

7.3.4) Miejscowość: Poraj

7.3.5) Kod pocztowy: 42-360

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 192000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-23
2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane