„Budowa drogi gminnej 2.KDL i 3.KDL na odc. od ul. Kościelnej do ul. Bagiennej w Chotomowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą".
GMINA JABŁONNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308179
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308179/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 11:36
- Lokalizacja
- Jabłonna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b51820e5-4385-4e0c-9866-5db579e046c9
- Identyfikator
- 5361771514
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308179 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi gminnej 2.KDL i 3.KDL na odc. od ul. Kościelnej do ul. Bagiennej w Chotomowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270442
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Modlińska 152
1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jablonna.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa drogi gminnej 2.KDL i 3.KDL na odc. od ul. Kościelnej do ul. Bagiennej w Chotomowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b51820e5-4385-4e0c-9866-5db579e046c9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308179
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029823/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja i przebudowa dróg gminnych w ramach programu gospodarki niskoemisyjnej w Gminie Jabłonna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
2. Udzielenie niniejszego zamówienia zostało przewidziane w ogłoszeniu opublikowanym w Biuletynie Zamówień Publicznych, nr 2024/BZP 00256971/01 z dnia 22.03.2024 r. i dotyczyło postępowania prowadzonego w trybie podstawowym pn.: „BUDOWA KLUCZOWEGO POŁĄCZENIA KOMUNIKACYJNEGO JAKO UZUPEŁNIENIE SIECI DRÓG NA TERENIE WIEJSKIEJ GMINY JABŁONNA”.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.31.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2330505,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budowa drogi gminnej 2.KDL i 3.KDL na odc. od ul. Kościelnej do ul. Bagiennej w Chotomowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ramach zadania: Modernizacja i przebudowa dróg gminnych w ramach realizacji założeń Programu Gospodarki Niskoemisyjnej w Gminie Jabłonna”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FAL-BRUK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210527420
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2829000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |