Dostawa sprzętu IT i urządzeń w ramach projektu Branżowego Centrum Umiejętności w Wodzisławiu Śląskim w dziedzinie robotyki
POWIATOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308196
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308196/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-25 11:40
- Lokalizacja
- Wodzisław Śląski, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-126252e6-cfb7-463c-a1b2-ac93ab4980eb
- Identyfikator
- 6472574935
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt dydaktycznyDrukarki i ploteryUrządzenia komputerowe
Wykonawcy
2 przyznane
CEZAR CEZARY MACHNIO I PIOTR GĘBKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL · lot 0
34 087,5 PLNSALES SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻory, PL · lot 1
85 712,45 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308196 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu IT i urządzeń w ramach projektu Branżowego Centrum Umiejętności w Wodzisławiu Śląskim w dziedzinie robotyki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365117593
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Wodzisław Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola@pckziu.wodzislaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pckziu.wodzislaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-126252e6-cfb7-463c-a1b2-ac93ab4980eb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu IT i urządzeń w ramach projektu Branżowego Centrum Umiejętności w Wodzisławiu Śląskim w dziedzinie robotyki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-126252e6-cfb7-463c-a1b2-ac93ab4980eb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308196
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037814/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa sprzętu IT i urządzeń w ramach projektu Branżowego Centrum Umiejętności w Wodzisławiu Śląskim w dziedzinie robotyki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Instrument na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności (Recovery and ResilienceFacility - RRF) w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO): Komponent: A „Odporność i konkurencyjność gospodarki”, Inwestycja: A.3.1.1. Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264142
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCKZiU.26.2.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 120296,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: „Dostawa drukarek 3D z osprzętem dla Branżowego Centrum Umiejętności w Wodzisławiu Śląskim w Dziedzinie Robotyki”. Zakres zamówienia w części 1:1) drukarka 3D typ 1 – 1 sztuka,
2) drukarka 3D typ 2 – 4 sztuki,
3) drukarka 3D żywiczna– 1 sztuka,
4) zestaw do utwardzania oraz mycia wydruków 3D – 1 sztuka.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30232100-5 - Drukarki i plotery
4.5.5.) Wartość części: 40800,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: „Dostawa sprzętu IT dla Branżowego Centrum Umiejętności w Wodzisławiu Śląskim w Dziedzinie Robotyki”. Zakres zamówienia w części 2:1) mysz 3D / manipulator 3D typ 1 – 1 sztuka,
2) mysz 3D / manipulator 3D typ2 – 7 sztuk,
3) urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor – 1 sztuka,
4) drukarka wielofunkcyjna A4 kolor – 2 sztuki,
5) monitor interaktywny 86” + statyw – 2 sztuki,
6) laptop – 1 sztuka,
7) dysk zewnętrzny – 2 sztuki,
8) pamięć przenośna pendrive – 25 sztuk,
9) powerbank – 3 sztuki,
10) okulary rzeczywistości rozszerzonej – 6 sztuk,
11) totem 43” dotykowy, zabudowany, stojący – 1 sztuka,
12) czytnik bezprzewodowy – 1 sztuka,
13) telefon komórkowy – 1 sztuka.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30232100-5 - Drukarki i plotery
4.5.5.) Wartość części: 79496,66 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34087,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51722,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34087,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "CEZAR" Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9482528507
7.3.3) Ulica: Wolność 8 lok. 4
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34087,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-26Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85712,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 154588,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85712,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SALES Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6511661208
7.3.3) Ulica: al. Wojska Polskiego 4b/27
7.3.4) Miejscowość: Żory
7.3.5) Kod pocztowy: 44-240
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85712,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-26| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |