Świadczenie pomocy prawnej w zakresie postępowań o udzielenie zamówień publicznych dotyczących branży IT na rzecz Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu.
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308249
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308249/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-25 11:52
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5964a71b-e4b9-42ce-af55-22690fe710c4
- Identyfikator
- 8991734166
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308249 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie pomocy prawnej w zakresie postępowań o udzielenie zamówień publicznych dotyczących branży IT na rzecz Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Apelacyjny we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005965788
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Zielińskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-531
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wroclaw.sa.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wroclaw.sa.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5964a71b-e4b9-42ce-af55-22690fe710c41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Sąd
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie pomocy prawnej w zakresie postępowań o udzielenie zamówień publicznych dotyczących branży IT na rzecz Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5964a71b-e4b9-42ce-af55-22690fe710c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308249
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00152490/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.3 Wsparcie prawne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00199894
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Z.261.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 700000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie pomocy prawnej w zakresie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego branży IT, przy czym ilekroć w niniejszym dokumencie pojawi się określenie zamówienie publiczne dotyczące branży IT jest ono rozumiane jako postępowanie którego głównym przedmiotem zamówienia są Usługi IT (gdzie pod pojęciem „Usługi IT” należy rozumieć usługę, której świadczenie związane jest z oprogramowaniem/software i obejmuje w szczególności projektowanie, tworzenie, eksploatację, utrzymanie i rozwój oprogramowania) lub Dostawy IT (gdzie pod pojęciem „Dostawa IT” należy rozumieć dostawę, której przedmiotem jest sprzęt komputerowy/hardware wraz z oprogramowaniem i obejmuje w szczególności sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego i/lub pakietów serwisowych na ten sprzęt), realizowanych przez Oddział Informatyczny pełniący funkcję Centrum Kompetencji i Informatyzacji Sądownictwa lub przez Oddział Finansowe do spraw utrzymania ZSRK
4.5.3.) Główny kod CPV: 79100000-5 - Usługi prawnicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 784740 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 784740 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 784740 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ćwik i Partnerzy. Radcowie prawni i Adwokaci
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015812195
7.3.3) Ulica: Al. J. Ch. Szucha 8
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-582
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 784740 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |