Opracowanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej inwestycji pn. „Rozbudowa i przebudowa budynku strażnicy JRG i KP PSP w Gnieźnie”.
KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GNIEŹNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308278
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308278/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-25 11:58
- Lokalizacja
- Gniezno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c48869d2-bba4-4bd5-af3a-8dd6cd3f6a5e
- Identyfikator
- 7841992506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308278 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej inwestycji pn. „Rozbudowa i przebudowa budynku strażnicy JRG i KP PSP w Gnieźnie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GNIEŹNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631276200
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: BOLESŁAWA CHROBREGO 22
1.5.2.) Miejscowość: Gniezno
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: +48477717200
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kppspgniezno@psp.wlkp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/kppsp-gniezno
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/straz_gniezno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej inwestycji pn. „Rozbudowa i przebudowa budynku strażnicy JRG i KP PSP w Gnieźnie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c48869d2-bba4-4bd5-af3a-8dd6cd3f6a5e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308278
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00178765/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z pozwoleniem na budowę dla zadania „Rozbudowa i przebudowa budynku strażnicy JRG i KP PSP w Gnieźnie "
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279502
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PL.2370.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 220000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
opracowanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej inwestycji pn. „Rozbudowa i przebudowa budynku strażnicy JRG i KP PSP w Gnieźnie” zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 2)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożono dwie oferty, każda z nich o wartości przekraczającej zabezpieczone przez Zamawiającego środki finansowe. Zaoferowana cena przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie dysponuje środkami by móc zwiększyć przyjętą i ustaloną w budżecie kwotę.| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |