Kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości w budynku Urzędu Gminy Gubin ul. Obrońców Pokoju 20, 66-620 Gubin.
Gmina Gubin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308369
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308369/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-25 12:13
- Lokalizacja
- Gubin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eed9990a-c29d-4238-813a-7c547d3cb351
- Identyfikator
- 9260008977
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308369 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości w budynku Urzędu Gminy Gubin ul. Obrońców Pokoju 20, 66-620 Gubin.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gubin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770250
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Obrońców Pokoju 20
1.5.2.) Miejscowość: Gubin
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-620
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68 3591640
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminagubin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminagubin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eed9990a-c29d-4238-813a-7c547d3cb3511.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości w budynku Urzędu Gminy Gubin ul. Obrońców Pokoju 20, 66-620 Gubin.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eed9990a-c29d-4238-813a-7c547d3cb351
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308369
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051101/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości w budynku Urzędu Gminy Gubin ul. Obrońców Pokoju 20, 66-620 Gubin.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248975
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.271.1.4.2026.DK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości w budynku Urzędu Gminy Gubin szczegółowo opisane w załączniku nr 8 do SWZ.
1. Powierzchnia całkowita, na której realizowane będzie zadanie wynosi 1073 m2, przy czym:
2. Budynek składa się z trzech kondygnacji:
1) pomieszczenia biurowe - 626,95m2;
2) pomieszczenie gospodarcze, aneksy kuchenne - 55,29m2;
3) korytarze i klatki schodowe - 311,36m2;
4) pomieszczenia sanitarne - 45,56m2;
5) sala narad - 33,30m².
3. Wykonawca zobowiązany jest w całym okresie obowiązywania umowy zapewnić odpowiednią ilość pracowników gwarantujących rzetelność wykonania usługi utrzymania czystości i poszanowania mienia Zamawiającego.
4. W związku z tym, że wykonanie przedmiotu umowy będzie polegać na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2025 r., poz. 277), noszący znamiona stosunku pracy, Zamawiający wymaga od Wykonawcy zatrudnienia pracowników świadczących czynności
u Zamawiającego na podstawie umowy o pracę.
5. Zamawiający udostępni Wykonawcy nieodpłatnie pomieszczenie higieniczno-sanitarno-gospodarcze w budynku Urzędu Gminy Gubin na czas realizacji umowy.
6. Na potrzeby wykonywania przedmiotu zamówienia Wykonawca może nieodpłatnie korzystać z wody i energii elektrycznej Zamawiającego.
7. Wykonawca zobowiązany jest wykonać usługi przy użyciu sprzętu ręcznego i mechanicznego odpowiedniego do rodzaju sprzątanych powierzchni, pozostających w dyspozycji Wykonawcy oraz osobami, za których działania jest on odpowiedzialny.
8. Zamawiający zobowiązuje się do udostępnienia Wykonawcy kluczy do sprzątanych pomieszczeń oraz do udostępnienia odpowiedniego pomieszczenia na przechowanie sprzętu i środków chemicznych.
9. Za przestrzeganie przepisów BHP i przeciwpożarowych obowiązujących w budynku Urzędu Gminy Gubin przy wykonywaniu usług sprzątania odpowiedzialny jest Wykonawca.
10. Wykonawca zapewnia:
1) zabezpieczenie miejsca wykonywania usług sprzątania pod względem bhp;
2) zabezpieczenie bhp dla pracowników wykonujących usługi sprzątania, w tym odzież ochronną i środki ochrony osobistej;
3) sprzęt niezbędny do wykonania usługi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
90919200-4 - Usługi sprzątania biur
90911300-9 - Usługi czyszczenia okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54552,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72693,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54552,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WARRIOR SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9291862655
7.3.3) Ulica: Agrestowa 47/4
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-780
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54552,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |