Budowa placu zabaw, wykonanie nowych wewnętrznych instalacji elektrycznych oraz remont elewacji budynku Przedszkola Nr 2 w Parczewie
Gmina Parczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308475
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308475/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 12:31
- Lokalizacja
- Parczew, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b7e27078-99d3-4c40-a276-e52d239fce8f
- Identyfikator
- 5391436967
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308475 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw, wykonanie nowych wewnętrznych instalacji elektrycznych oraz remont elewacji budynku Przedszkola Nr 2 w Parczewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Parczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237434
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 24
1.5.2.) Miejscowość: Parczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (83) 355 12 24
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@parczew.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umparczew.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.parczew.com1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placu zabaw, wykonanie nowych wewnętrznych instalacji elektrycznych oraz remont elewacji budynku Przedszkola Nr 2 w Parczewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7e27078-99d3-4c40-a276-e52d239fce8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308475
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
2.1. Zamawiający informuje, iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu nr FELU.07.05-IZ.00-0015/25, pn. „Poprawa stanu infrastruktury edukacyjnej na terenie MOF Parczew” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256448
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TI.271.4.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1338639,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie placu zabaw i remoncie przedszkola w ramach zadania inwestycyjnego: „Budowa placu zabaw, wykonanie nowych wewnętrznych instalacji elektrycznych oraz remont elewacji budynku Przedszkola Nr 2 w Parczewie”.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności:
- budowę placu zabaw przy Publicznym Przedszkolu Nr 2 w Parczewie;
- wykonanie nowych wewnętrznych instalacji elektrycznych w budynku przedszkola;
- remont elewacji budynku przedszkola.
Szczegółowy zakres oraz sposób wykonania robót budowlanych został określony w następujących dokumentach:
1) dokumentacja projektowa, w tym: projekt architektoniczno –budowlany, projekt zagospodarowania działki, projekt techniczny .
2) specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) z zastrzeżeniem, że przypadku, gdy postanowienia niniejszej umowy określają sposób prowadzenia robót, rozliczenia, o których mowa w § 3 Umowy lub odbiory, o których mowa w § 6 Umowy w sposób odmienny od STWIORB, wiążące są postanowienia umowy,
3) przedmiar robot.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.4.1) oraz STWIORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.4 1) oraz STWIORB.
Jeżeli w treści dokumentacji projektowej i STWiORB znajdują się jakiekolwiek zapisy dotyczące warunków realizacji przedmiotu zamówienia, np. zasad wprowadzenia robót dodatkowych lub zamiennych, odbiorów robót, sposobu rozliczenia, które nie znajdują odzwierciedlenia w treści niniejszej SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy lub są z nimi sprzeczne, należy jako obowiązujące przyjąć zapisy SWZ i Projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1446480,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2409271,11 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1446480,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ERES Piotr Szymański
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372478456
7.3.3) Ulica: ul. Rolna 12
7.3.4) Miejscowość: Parczew
7.3.5) Kod pocztowy: 21-200
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1446480,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający informuje, iż zamówienie było realizowane w ramach projektu nr FELU.07.05-IZ.00-0015/25, pn. „Poprawa stanu infrastruktury edukacyjnej na terenie MOF Parczew” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.Umowa o dofinansowanie Projektu nr FELU.07.05-IZ.00-0015/25-00, w ramach Działania 7.5 Infrastruktura edukacyjna w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (typy projektów 1,2,3,4,5,6) Priorytet VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych program Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |