Modernizacja - remont kompleksu sportowego „Moje boisko-Orlik 2012” wraz z budową boiska do padla i ścianki wspinaczkowej wraz z niezbędną infrastrukturą przy ulicy Sportowej w Gostyninie

Gmina Miasta Gostynina

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00308484
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00308484/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-25 12:32
Lokalizacja
Gostynin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8069fa85-88aa-4bcf-88f4-09884d1f0ace
Identyfikator
9710664961
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanychRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalacje zasilania elektrycznegoInstalowanie stacji rozdzielczychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskie i szklarskie

Wykonawcy

1 przyznane

"ADA-LIGHT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGostynin, PL · lot 0
668 505 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308484 z dnia 2026-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja - remont kompleksu sportowego „Moje boisko-Orlik 2012” wraz z budową boiska do padla i ścianki wspinaczkowej
wraz z niezbędną infrastrukturą przy ulicy Sportowej w Gostyninie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Gostynina

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015431

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 26

1.5.2.) Miejscowość: Gostynin

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gostynin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gostynin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gostynin.logintrade.net/zapytania_email,228225,22400d5ae5c451e241c590eb6298e7dc.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja - remont kompleksu sportowego „Moje boisko-Orlik 2012” wraz z budową boiska do padla i ścianki wspinaczkowej
wraz z niezbędną infrastrukturą przy ulicy Sportowej w Gostyninie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8069fa85-88aa-4bcf-88f4-09884d1f0ace

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308484

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031533/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja – remont kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” wraz z infrastrukturą do padla i ścianki wspinaczkowej wraz z niezbędną infrastrukturą przy ul Sportowej w Gostyninie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250590

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych (w formule zaprojektuj i wybuduj) na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego oraz SWZ dla zadania inwestycyjnego pod nazwą pn.: Modernizacja-remont kompleksu sportowego „Moje boisko-Orlik 2012” wraz z budową boiska do padla i ścianki wspinaczkowej wraz z niezbędną infrastrukturą przy ulicy Sportowej w Gostyninie.
2. Obiekt, którego modernizacja jest przedmiotem zamówienia zlokalizowany jest w Gostyninie przy ul. Sportowej 1, na działce o numerze ewidencyjnym 360 obr. 0001 Gostynin, jedn. adm. 140401_1, woj. mazowieckie. Stan prawny nieruchomości jest uregulowany, a właścicielem jest Gmina Miasta Gostynina.
Na działce nr 360 zlokalizowane są obiekty sportowe: pełnowymiarowe oświetlone boisko piłkarskie o nawierzchni z trawy naturalnej, boisko treningowe o nawierzchni z trawy naturalnej, boisko „Orlik” (będące przedmiotem niniejszego opracowania), trybuny zadaszone, budynek zaplecza.
3. Informacje, dotyczące lokalizacji modernizowanego boiska oraz dobudowywanego boiska do padla i ścianki wspinaczkowej zawarte są na szkicu zagospodarowania terenu będącym częścią PFU.
4. Szczegółowy zakres prac został określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym: Modernizacja-remont kompleksu sportowego „Moje boisko-Orlik 2012” wraz z budową boiska do padla i ścianki wspinaczkowej wraz z niezbędną infrastrukturą” opracowanym przez Biuro Rozwoju i Realizacji Projektów Budowlanych HOL-BUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Gostyninie, zwanym dalej „PFU”, oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym zał. Nr 5 do SWZ
5. Na realizację zamówienia uzyskano dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu: „Moje boisko Orlik 2012” edycja 2025.
6. Zakres zmówienia obejmuje w szczególności:
1) Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w Programie funkcjonalno-użytkowym oraz obowiązującymi przepisami prawa wraz pozyskaniem map i uzyskaniem wszystkich wymaganych uzgodnień i pozwoleń, w tym prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane i wniesieniem opłat z tego tytułu, opinii i decyzji niezbędnych do prawidłowego zrealizowania przedmiotu zamówienia, w tym zwłaszcza: decyzji o pozwoleniu na budowę/zgłoszeniu wykonania robót budowlanych, zawiadomienie o zamierzonym terminie rozpoczęcia robót budowlanych oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie /zgłoszenie zakończenia robót budowlanych w następującym zakresie:
a) Budowa boiska do padla.
b) Budowa ścianki wspinaczkowej,
c) Remont ogrodzenia boiska sportowego Orlik– wymiana paneli zgrzewanych 3D wraz z obejmami,
d) Montaż furtki w istniejącym ogrodzeniu,
e) Wymiana siatek w piłkochwytach,
f) Wymiana opraw oświetleniowych na boisku sportowym Orlik na energooszczędne typu LED,
g) Wykonanie instalacji elektrycznej wraz z rozbudową rozdzielni,
h) Rozbiórka i ponowne ułożenie kostki brukowej,
i) Demontaż starych i montaż nowych siedzisk przy boisku Orlik,
j) Dostawa i montaż ławki z czterema siedziskami.
2) Wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej, opracowanej zgodnie z ww. pkt. 1 i zgodnie z Programem funkcjonalno-użytkowym, w tym zakup wszelkich materiałów i urządzeń niezbędnych do wykonania robót.
W uzupełnieniu do PFU Zamawiający doprecyzowuje zapis, dotyczący parametrów technicznych trawy boiska do padla w zakresie wysokości włókiem:
„6.2.9 Wymagania Zamawiającego dotyczące materiałów i robót wykończeniowych - w części dotyczącej trawy kortu do gry w padla (str. 20 PFU), w zakresie wymogów trawy dla kortu do gry w padla: włókna polietylenowe, teksturowane (kręcone) monofilament o wysokości min 10 mm, max 12 mm.
7. Szczegółowe wymagania zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym zał. Nr 5 do SWZ.
8. Wykonawca powinien potwierdzić spełnianie wymagań Zamawiającego dla przedmiotu zamówienia i dostarczyć wraz z ofertą deklarację oraz dokument wydany przez niezależną jednostkę badawczą potwierdzający zgodność paneli wspinaczkowych, które zostaną użyte do wykonania ścianki, z normą PN-EN 12572, określającą wymagania bezpieczeństwa i metody badań sztucznych ścianek wspinaczkowych oraz dokument wydany przez niezależną jednostkę badawczą potwierdzający klasyfikację paneli w zakresie reakcji na ogień (nie gorsza niż B-s2, d0). Szkło hartowane użyte do budowy ścian powinno spełniać normę bezpieczeństwa EN 12150.
W celu potwierdzenia minimalnych parametrów technicznych i funkcjonalnych należy wraz z ofertą przedstawić:
1) Deklarację oraz dokument wydany przez niezależną jednostkę badawczą, potwierdzający zgodność paneli, z których wykonana zostanie ścianka wspinaczkowa z normą PN-EN 12572,
2) Dokument wydany przez niezależną jednostkę badawczą potwierdzający klasyfikację paneli w zakresie odporności na ogień (nie gorsza, niż B-s2, d0),
3) Atest PZH (Państwowy Zakład Higieny) – określający że proponowany produkt w postaci nawierzchni ze sztucznej trawy, w żaden sposób nie wpływa negatywnie na ludzkie zdrowie i środowisko naturalne,
4) Kartę techniczną proponowanej nawierzchni wydaną przez producenta (zawierającą charakterystykę i parametry techniczne),
5) Kartę techniczną szkła hartowanego, użytego do budowy ścian boiska do padla oraz dokument potwierdzający zgodność z normą bezpieczeństwa EN 12150.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 668505,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 668505,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 668505,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „ADA-LIGHT” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9710627204

7.3.3) Ulica: Budy Kozickie 56

7.3.4) Miejscowość: Gostynin

7.3.5) Kod pocztowy: 09-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie boiska do padla
PT M.Ignaciuk Spółka Komandytowa
ul. Hutnicza 47, 81-061 Gdynia
NIP: 9581736189

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 668505,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30
2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane