Usługa grupowej opieki medycznej dla pracowników Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o.o.

ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW W POZNANIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00308493
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00308493/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-25 12:34
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03265c35-1a35-4ab1-81a5-f7a68fa3090b
Identyfikator
7831689634
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

PZU ZDROWIE SPÓŁKA AKCYJNARadom, PL · lot 0
411 240 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308493 z dnia 2026-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa grupowej opieki medycznej dla pracowników Zakładu Zagospodarowania Odpadów
w Poznaniu sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW W POZNANIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302144863

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ratajczaka 19

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-814

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zzo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zzo-poznan.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa grupowej opieki medycznej dla pracowników Zakładu Zagospodarowania Odpadów
w Poznaniu sp. z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03265c35-1a35-4ab1-81a5-f7a68fa3090b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308493

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00133206

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZO.341.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1081987,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa grupowej opieki medycznej dla pracowników Zamawiającego oraz członków ich rodzin w formie abonamentu medycznego w następujących pakietach:
1) pakiet indywidulany - dedykowany dla pracownika,
2) pakiet partnerski - dedykowany dla pracownika i 1 osoby spośród: małżonek/partner/dziecko do 26 r.ż
3) pakiet rodzinny – dedykowany dla pracownika i małżonka/partnera i dzieci do 26 r.ż
4) Pakiet Senior - dla rodziców/teściów Pracownika
2. Każdy z pakietów wskazanych wyżej będzie występował w dwóch wariantach:
podstawowym i rozszerzonym.
3. O wyborze pakietu i wariantu zdecyduje pracownik.
4. Opisany w dokumentach zamówienia zakres świadczeń i wymagania to warunki minimalne. W kwestiach nieuregulowanych w SWZ będą miały zastosowanie ogólne warunki abonamentu medycznego Wykonawcy (jeśli nie będą sprzeczne z warunkami zamówienia), złożona przez niego oferta oraz odpowiednie przepisy prawa.
5. Program jest dobrowolny. Do programu opieki medycznej może przystąpić pracownik Zamawiającego, do ukończenia 70 roku życia, za wyjątkiem osoby zatrudnionej na umowę cywilno-prawną.
6. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy pracownicy skorzystają z możliwości przystąpienia do programu opieki medycznej.
7. Wykonawca zobowiązany jest do dysponowania placówkami własnymi oraz współpracującymi na terenie całej Polski.
8. Opłata za abonament medyczny będzie finansowana w następujący sposób:
1) Pakiet podstawowy indywidualny będzie finansowany przez Zamawiającego przy udziale pracownika wynoszącym 1 zł, zgodnie z zapisami obowiązującego u Zamawiającego „Regulaminu wynagradzania”. Kwotę tej samej wysokości (cena za pakiet podstawowy indywidulany) Zamawiający sfinansuje w przypadku, gdy pracownik wybierze pakiet partnerski lub rodzinny, lub Senior.
2) Pakiet rozszerzony indywidualny będzie finansowany przez Zamawiającego przy udziale pracownika wynoszącym 1 zł, zgodnie z zapisami obowiązującego u Zamawiającego „Regulaminu wynagradzania”. Kwotę tej samej wysokości (cena za pakiet podstawowy indywidulany) Zamawiający sfinansuje w przypadku, gdy pracownik wybierze pakiet partnerski lub rodzinny lub Senior.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121000-3 - Usługi medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 411240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 501231,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 411240,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PZU Zdrowie S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272663852

7.3.3) Ulica: Rondo Ignacego Daszyńskiego

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-843

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 411240,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-05-01 do 2027-05-01
2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi