Modernizacja hali sportowej w Gniewczynie Łańcuckiej
Gmina Tryńcza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308637
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308637/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 12:58
- Lokalizacja
- Tryńcza, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6ce1c84-8dc9-4f9e-9b93-3b083fd603f2
- Identyfikator
- 7941691460
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308637 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja hali sportowej w Gniewczynie Łańcuckiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tryńcza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900565
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 37-204 Tryńcza 127
1.5.2.) Miejscowość: Tryńcza
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-204
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166421221
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@tryncza.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tryncza.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b6ce1c84-8dc9-4f9e-9b93-3b083fd603f21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja hali sportowej w Gniewczynie Łańcuckiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6ce1c84-8dc9-4f9e-9b93-3b083fd603f2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308637
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040741/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja hali sportowej w Gniewczynie Łańcuckiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177257
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UIB.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 699512,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie realizacji zadania pn. „Modernizacja hali sportowej w Gniewczynie Łańcuckiej”.
2. Zakres zamówienia obejmuje roboty budowlane wraz z niezbędnymi dostawami w istniejącym budynku sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Gniewczynie Łańcuckiej, w tym:
1) roboty rozbiórkowe, w tym m.in. wykucia istniejących tulei, wykucie bruzd w ścianach, podkucia pod stolarkę,
2) demontaż i ponowny montaż urządzeń stałych sali,
3) roboty rozbiórkowe stolarki drzwiowej,
4) wbudowanie nowych tulei dla urządzeń sportowych w posadzce,
5) prace murarskie i wykończeniowe związane z zamurowaniem otworu drzwiowego;
6) prace montażowe nowego oświetlenia LED,
7) prace związane z odgrzybianiem ścian,
8) wbudowanie drzwi z odpowiednim wyposażeniem,
9) prace malarskie i wykończeniowe ścian i sufitów,
10) wykonanie nowej nawierzchni sportowej wg. przyjętej technologii i specyfikacji materiałowej;
11) zakup dostaw i montaż urządzeń sportowych oraz elementów wyposażenia,
12) czyszczenie i renowacja istniejącej kurtyny sali,
13) prace porządkowe wewnątrz i na zewnątrz sali, wywóz i utylizacja materiałów rozbiórkowych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, specyfikacja techniczna nawierzchni stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ.
4. W związku z tym, że wynagrodzenie będzie miało charakter kosztorysowy przedmiar robót załączony do SWZ jest wiążący. Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia kosztorysu ofertowego w oparciu o otrzymany od Zamawiającego przedmiar robót, przy zastosowaniu przyjętej przez siebie bazy cenowej do kosztorysowania i po doliczeniu podatku VAT. Kosztorys ofertowy powinien być zgodny z przedmiarem robót i powinien zawierać podstawę wyceny robót, opis robót zgodny z opisem ujętym w przedmiarze robót, obmiar zastosowany w przedmiarze robót oraz zryczałtowaną cenę jednostkową netto dla każdej pozycji przedmiaru.
5. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego na postawie umowy o pomocy finansowej udzielonej Gminie przeznaczonej na realizację zadania inwestycyjnego z zakresu infrastruktury sportowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262522-6 - Roboty murarskie
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45442190-5 - Usuwanie warstwy malarskiej
45421150-0 - Instalowanie stolarki niemetalowej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45442100-8 - Roboty malarskie
37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 822542,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 947915,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 822542,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Freemont Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5170421884
7.3.4) Miejscowość: Krasne 26D
7.3.5) Kod pocztowy: 36-007
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
podłoga sportowa - podwykonawca nieznany na tym etapie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 822542,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |