"Modernizacja tarasu budynku Miasta Leszna przy ul. Starozamkowej 14A - Etap II"
Miasto Leszno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308664
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308664/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 13:02
- Lokalizacja
- Leszno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84e20a2b-687c-4e65-b55d-0174e4026101
- Identyfikator
- 6972259898
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308664 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Modernizacja tarasu budynku Miasta Leszna przy ul. Starozamkowej 14A - Etap II"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Leszno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050445
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kazimierza Karasia 15
1.5.2.) Miejscowość: Leszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@leszno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.leszno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12959881.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Modernizacja tarasu budynku Miasta Leszna przy ul. Starozamkowej 14A - Etap II"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84e20a2b-687c-4e65-b55d-0174e4026101
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308664
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041276/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 "Modernizacja budynku Miasta Leszna przy ul. Starozamkowej 14A-Etap II"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204252
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INF-IN.271.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia zgodnie z zakresem i zapisami wynikającymi z niniejszej SWZ wraz z załącznikami
do niej jest modernizacja tarasu budynku Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie przy ul. Starozamkowej 14A. Obiekt jest zlokalizowany w granicach założeń urbanistycznych Miasta Leszna wpisanych do rejestru zabytków na podstawie prawomocnej decyzji Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 20 sierpnia 1985r. pod numerem rejestru 975/A.
Zamawiający dokonuje etapowania zamówienia.
Zakres SWZ obejmuje wykonanie II ETAPU robót budowlanych, tj. CZĘŚCI PRAWEJ (mniejszej) ORAZ PODJAZDU DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.
Przedmiot zamówienia, zgodnie z załączonym do SWZ przedmiarem robót, obejmuje w szczególności:
roboty rozbiórkowe;
nowe warstwy podłogi;
wykonanie nowych izolacji pionowych;
ściany tarasów - część podziemna i nadziemna - odkucie tynków już istniejących (zawilgoconych) zarówno na ścianach jak i sufitach. Osuszenie i wykonanie nowych tynków cementowo- wapiennych z powłoką;
ocieplenie ścian powyżej poziomu cokołu, opaska;
wykonanie iniekcji ścian fundamentowych;
zamontowanie wentylacji nawiewno-wywiewnej;
remont pomieszczeń wewnętrznych
wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych.
Uwaga:
Zamawiający informuje o dokonanej zmianie w zakresie wymiany technologii wymiany płytek na tarasie. Zmiana dotyczy montażu płytek metodą tradycyjną klejoną do stropodachu, z warstwami izolacyjnymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 469878,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 496920,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 469878,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HFM GROUP M. HALEC SPÓŁKA JAWNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792283602
7.3.3) Ulica: UL. LESZCZYŃSKA 50
7.3.4) Miejscowość: POZNAŃ
7.3.5) Kod pocztowy: 60-113
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 469878,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |