Budowa przyłącza ciepłowniczego dla Zespołu Szkół nr 2 w Kłobucku
Powiat Kłobucki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308701
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308701/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 13:07
- Lokalizacja
- Kłobuck, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-486e5ece-63ab-43d5-b41c-e58cedd8621b
- Identyfikator
- 5742056518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308701 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przyłącza ciepłowniczego dla Zespołu Szkół nr 2 w Kłobucku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kłobucki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152180754
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 13
1.5.2.) Miejscowość: Kłobuck
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: o.grzyb@klobuck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatklobucki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-486e5ece-63ab-43d5-b41c-e58cedd8621b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przyłącza ciepłowniczego dla Zespołu Szkół nr 2 w Kłobucku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-486e5ece-63ab-43d5-b41c-e58cedd8621b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308701
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043135/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Budowa przyłącza ciepłowniczego dla Zespołu Szkół nr 2 w Kłobucku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający informuje, iż zamówienie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach FESL 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267956
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.272.1.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn.: „Budowa przyłącza ciepłowniczego dla Zespołu Szkół nr 2 w Kłobucku”.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuję budowę przyłącza ciepłowniczego z rur preizolowanych o średnicy 2x DN50/125 dla Zespołu Szkół nr 2 w Kłobucku łącznie z częścią instalacyjną w budynku. Miejscem włączenia jest istniejąca magistrala ciepłownicza 2xDN80 w ul/ 3 Maja. Parametry wody grzewczej:
a) temperatura maksymalna zasilanie/powrót w sezonie grzewczym: 95°C/70°C,
b) temperatura maksymalna zasilanie/powrót poza sezonem grzewczym: 70°C/50°C,
c) ciśnienie nominalne: 1,6 MPa
d) ciśnienie dyspozycyjne w miejscu włączenia: 0,5 Mpa.
4.3. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) Przyłącze ciepłownicze:
a) roboty pomiarowe i wytyczenie geodezyjne tras;
b) prowadzenie wykopów;
c) montaż rurociągów;
d) montaż armatury;
e) badania instalacji;
f) badania instalacji, w tym próby i odbiory;
g) przykrycie instalacji;
h) regulację działania instalacji.
2) Węzeł cieplny – część instalacyjna w budynku:
a) montaż rurociągów;
b) spawanie ręczne;
c) montaż zaworów;
d) izolacja rurociągów;
e) próby węzłów cieplnych.
Uwaga! Wykonawca w ramach robót zobowiązany jest wykonać wszystkie odtworzenia drogi i chodników, zgodnie z decyzją nr WD.6022.092.2025 Kw. Nr 1150/2025 z dnia 04.11.2025 r. w sprawie lokalizacji przyłącza ciepłowniczego, wydaną przez ZDiGK w Kłobucku. Prace te należy uwzględnić przy wycenie przedmiotu zamówienia.
4.4. Przedmiot umowy będzie realizowany w strefie wpisanej do rejestru zabytków i podlega nadzorowi archeologicznemu.
4.5. Na szczegółowy opis przedmiotu zmówienia, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, opisujący zakres wykonywanych robót będących przedmiotem zamówienia składa się:
a) Projekt przyłącza ciepłowniczego dla Zespołu Szkół nr 2 w Kłobucku
ul. 3 Maja na dz. nr ewid. 1068/1, 912/2 obr. 0002 Kłobuck,
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR),
c) Przedmiar robót,
d) Projekt tymczasowej organizacji ruchu (I i II),
e) Decyzja nr WD.6022.092.2025 Kw. Nr 1150/2025 z dnia 04.11.2025 r. wraz z postanowieniem nr WD.6022.092.2025 Kw Nr 1219/2025 z dnia 24.11.2025 r. w sprawie lokalizacji przyłącza ciepłowniczego wydane przez Zarząd Dróg i Gospodarki Komunalnej w Kłobucku,
f) Pozwolenie Nr CZ/551,-/2025 Śląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków,
g) wzór umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45232460-4 - Roboty sanitarne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199011,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344177,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199011,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowe EUROBUD Anna Banasiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9491599352
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199011,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |