Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej – Stacji uzdatniania Wody w miejscowości Nowa Wieś
Gmina Ciechocin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308714
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308714/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 13:10
- Lokalizacja
- Ciechocin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-efde82e1-a694-4b4c-8ade-6dea8dcdfbc2
- Identyfikator
- 5030023132
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308714 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej – Stacji uzdatniania Wody w miejscowości Nowa Wieś
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ciechocin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118572
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ciechocin 172
1.5.2.) Miejscowość: Ciechocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-408
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 5666837751
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ciechocin@ciechocin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ciechocin.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ciechocin.bip.net.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej – Stacji uzdatniania Wody w miejscowości Nowa Wieś2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efde82e1-a694-4b4c-8ade-6dea8dcdfbc2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308714
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00099177/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej - Stacja Uzdatniania Wody w miejscowości Nowa Wieś
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie realizowane w ramach Instrumentu Finansowego: Pożyczka na modernizacje energetyczną budynków użyteczności publicznej i oświetlenia ulicznego w ramach ZIT (BydOF i ZIT-y regionalne) Działanie 2.1 Efektywność energetyczna BydOF i ZIT-y regionalne w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00210742
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KIR.271.1.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 479000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania pn. „Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej – Stacji uzdatniania Wody w miejscowości Nowa Wieś”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja techniczna oraz dokument pomocni-czy przedmiar.
3. W ramach realizacji inwestycji przewiduje się wykonanie robót budowlanych w zakresie termomodernizacji budynku wraz z remontem zewnętrznych elementów budynku.
4. Budynki będą użytkowane z dotychczasowym przeznaczeniem. Zakres prac nie obejmuje zmiany sposobu ubytkowania budynku.
5. Parametry obiektu;
• Długość budynku: 23,35 m.
• Szerokość budynku: 23,00 m.
• Wysokość budynku: 5,70 m.
• Powierzchnia zabudowy: 420 m2.
• Kubatura: 2394,00 m3.
• Ilość kondygnacji: 1.
• Geometria dachu. płaski
6. Przedmiot zamówienia obejmuje również:
• organizację i zabezpieczenie terenu budowy,
• opracowanie dokumentacji niezbędnej do prawidłowej organizacji i realizacji robót budowla-nych,
• zabezpieczenie istniejącej infrastruktury, uzbrojenia i instalacji w obrębie wykonywanych robót,
• wykonanie geodezyjnej dokumentacji powykonawczej,
• przeprowadzenie wymaganych prób i badań oraz przygotowanie dokumentów związanych z oddaniem obiektu.
• uporządkowanie terenu po zakończeniu robót,
7. W ramach wynagrodzenia Wykonawca zobowiązany będzie także do:
• przeprowadzenia szkolenia osób wskazanych przez Zamawiającego z zakresu eksploatacji i ob-sługi urządzeń,
• wykonania dokumentacji fotograficznej prowadzonych robót,
8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
9. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 PZP.
10. Zamawiający zaleca, aby Wykonawcy dokonali wizji lokalnej miejsca realizacji przedmiotu zamówienia w celu dokonania oceny dokumentów i informacji przekazywanych w ramach niniejszego postępowania.
11. Wykonawca jest zobowiązany wykonywać wszystkie prace według otrzymanej dokumentacji przetar-gowej oraz zgodnie z obowiązującymi normami (określającymi ogólne zasady wykonania robót objętych przedmiotem zamówienia), przepisami bhp i przeciw pożarowymi, zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej oraz instrukcjami Zamawiającego oraz Inspektora nadzoru inwestorskiego.
12. Zamówienie musi odpowiadać wymaganiom technicznym i terminowym określonym w SWZ.
13. Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot umowy z materiałów nowych i nieużywanych, sta-nowiących jego własność. Zastosowane materiały powinny posiadać wymagane przepisami atesty i cer-tyfikaty, w tym również świadectwa dopuszczenia do obrotu i certyfikaty bezpieczeństwa, oraz powinny odpowiadać wymaganiom norm i przepisów wymienionych w specyfikacji technicznej i dokumentacji projektowej oraz innych niewymienionych, ale obowiązujących norm i przepisów.
14. Elementami składowymi przedmiotu zamówienia są także wszelkie roboty i usługi towarzyszące reali-zacji robót, w szczególności: ubezpieczenia budowy, wszelkich robót przygotowawczych, porządko-wych, zabezpieczenia placu budowy, utrzymania zaplecza budowy, doprowadzenia terenu do stanu pierwotnego.
15. Zamawiający na każdym etapie realizacji zamówienia ma prawo żądać od Wykonawcy przedstawienia dokumentów dopuszczających wyroby do zastosowania w budownictwie oraz protokoły z przeprowa-dzonych badań. Materiały budowlane niespełniające powyższych wymagań nie zostaną dopuszczone do użycia w ramach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45321000-3 - Izolacja cieplna
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45261410-1 - Izolowanie dachu
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 589170,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1410459,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 589170,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ADERO POLSKA SP. Z O. O
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213907672
7.3.3) Ulica: UL. KIELECKA 41A/8
7.3.4) Miejscowość: warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-530
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 589170,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-088.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |