”Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz PSZOK z terenu gminy Gnojno w latach 2026/2027”
GMINA GNOJNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308766
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308766/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-25 13:20
- Lokalizacja
- Gnojno, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4721e8c2-46bb-45fe-b548-1c1160485cc9
- Identyfikator
- 6551872472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308766 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
”Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz PSZOK z terenu gminy Gnojno w latach 2026/2027”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GNOJNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010062
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gnojno 145
1.5.2.) Miejscowość: Gnojno
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-114
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 41 353 20 38
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gnojno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.gminy.com.pl/gnojno/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4721e8c2-46bb-45fe-b548-1c1160485cc91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
”Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz PSZOK z terenu gminy Gnojno w latach 2026/2027”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4721e8c2-46bb-45fe-b548-1c1160485cc9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308766
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00132801/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 ”Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz PSZOK z terenu gminy Gnojno w latach 2026/2027”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262335
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROS.I.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest: ”Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz PSZOK z terenu gminy Gnojno w latach 2026/2027”
1.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu wszystkich nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie gminy Gnojno oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) lub innych punktów zbiórki odpadów wyznaczonych na terenie gminy. Szacunkowa ilość budynków 1 292, szacunkowa ilość osób, od których będą zagospodarowywane odpady: 4250.
1.2. Wielkości ilustrujące skalę zamówienia:
Ilości oraz rodzaje odpadów kształtować się będą następująco:
Odpady z nieruchomości zamieszkałych:
3.1. Niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w szacunkowej ilości ok. 400 Mg;
3.2. Segregowanych odpadów komunalnych z podziałem na następujące frakcje, w szacunkowej ilości: ok. 262 Mg tj.:
a) Worek żółty:
- metale, tworzywo sztuczne i odpady opakowaniowe wielomateriałowe ( odpady z metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady z tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe) o kodach 15 01 06, 15 01 02, 20 01 39 -w łącznej ilości ok. 110 Mg
a) Worek niebieski:
- papier (odpady z papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury) o kodzie 20 01 01, 15 01 01 - w ilości ok. 8Mg,
c) Worek zielony:
- szkło (odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła) o kodzie 20 01 02, 15 01 07 - w ilości ok. 70 Mg,
b) Worek brązowy:
- bioodpady ( odpady kuchenne ulegające biodegradacji) o kodzie 20 02 01, 20 01 08 w ilości ok.6 Mg,
4. odpady wielkogabarytowe o kodzie 20 03 07 w ilości ok. 35 Mg,
5. zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne o kodzie 20 01 36 inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23, 20 01 35 w ilości ok. 4 Mg;
6. odpady zgromadzone w PSZOK z remontu budynków mieszkalnych o kodach 17 01 07: gruz, ceramika)w ilości ok. 4 Mg.
7. zużyte opony o kodzie 16 03 01 w ilości ok. 15 Mg
4.5.3.) Główny kod CPV: 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów
90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 482655,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 482655,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 482655,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Międzygminny Zakład Gospodarki odpadami Komunalnymi Sp, z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8631698913
7.3.4) Miejscowość: Janczyce
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 482655,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |