Rozbiórka budynku mieszkalnego o nr inw. 110/178 i budynku gospodarczego o nr inw. 108/179 w miejscowości Solniki 1
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Susz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308796
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308796/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 13:28
- Lokalizacja
- Susz, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d243837-41eb-4bd1-82cc-9a57a1703cf9
- Identyfikator
- 5810006586
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308796 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka budynku mieszkalnego o nr inw. 110/178 i budynku gospodarczego o nr inw. 108/179 w miejscowości Solniki 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Susz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170052746
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piastowska 36 B
1.5.2.) Miejscowość: Susz
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-240
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: susz@olsztyn.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://susz.olsztyn.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13017811.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka budynku mieszkalnego o nr inw. 110/178 i budynku gospodarczego o nr inw. 108/179 w miejscowości Solniki 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d243837-41eb-4bd1-82cc-9a57a1703cf9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308796
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078530/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbiórki budynków mieszkalnych i gospodarczych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220585
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 264644,43 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 129120,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na rozbiórce następujących obiektów budowlanych: - budynek o nr inw. 110/178 - budynek mieszkalny, - budynek o nr inw. 108/179- budynek gospodarczy. 1.1. Lokalizacja i obszar oddziaływania: Budynki przeznaczone do rozbiórki znajdują się na terenie Nadleśnictwa Susz. Adres administracyjny: (28)-(07)-(032) -(0033), Nr działki: 3198. Działka stanowi własność Skarbu Państwa w zarządzie Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe Nadleśnictwo Susz. Obszar oddziaływania projektowanych rozbiórek na działce nr 3198 został określony w oparciu o art. 3 pkt. 20 Ustawy Prawo Budowlane z dnia 07.07.1994r., Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dn. 12 marca 2002r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Obszar oddziaływania projektowanej rozbiórki na działce nr 3198 mieści się w całości na działce, na której została zaprojektowana. 1.2. Roboty rozbiórkowe: Działania przygotowawcze: Przed przystąpieniem do robót rozbiórkowych należy wykonać wszelkie niezbędne zabezpieczenia terenu rozbiórki. Należy wygrodzić przed dostępem osób postronnych i oznakować o grożącym niebezpieczeństwie. Kolejność prowadzonych robót: -Usunięcie wszystkich elementów wyposażenia budynków: skrzydeł okiennych i drzwiowych, ścianek działowych oraz wszystkich instalacji, urządzeń i wyposażenia; - Usunięcie wszystkich elementów znajdujących się nad powierzchnią dachu, następnie rynien oraz rur spustowych; - Zdemontowanie pokrycia dachu; - Rozebranie konstrukcji dachu; -Rozebranie konstrukcji ścian piętra; -Rozebranie konstrukcji stropu; -Rozebranie konstrukcji ścian; -Rozebranie posadzki oraz fundamentów; -Zasypanie wykopów, wyrównanie terenu; -Utylizacja materiałów rozbiórkowych. Podczas prowadzenia robót materiały z rozbiórki należy segregować i oddzielać te, które mogą być wykorzystane jako surowce wtórne. 2. Roboty muszą być wykonane zgodnie obowiązującymi przepisami prawa, normami oraz na ustalonych niniejszą umową warunkach, a także zgodnie z najlepszą wiedzą i doświadczeniem Wykonawcy, z zachowaniem najwyższej staranności w stosunkach danego rodzaju robót. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określa dokumentacja techniczna rozbiórki stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 136393,79 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59969,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Dawid Szeluga
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441812162
7.3.3) Ulica: Jakubowo Kisielickie 20
7.3.4) Miejscowość: Susz
7.3.5) Kod pocztowy: 14-240
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59969,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |