Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, multimedialnego i mebli do wybranych szkół Gminy Wrocław – w podziale na 2 zadania
CENTRUM PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO WE WROCŁAWIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308815
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308815/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-25 13:32
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b9013af-4095-4605-96e2-a47b2686d331
- Identyfikator
- 8943242689
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308815 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, multimedialnego i mebli do wybranych szkół Gminy Wrocław – w podziale na 2 zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO WE WROCŁAWIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 529065560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Strzegomska 49A
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-611
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kwolicka@cpkz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ckz.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4b9013af-4095-4605-96e2-a47b2686d3311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, multimedialnego i mebli do wybranych szkół Gminy Wrocław – w podziale na 2 zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b9013af-4095-4605-96e2-a47b2686d331
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308815
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020309/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawa fabrycznie nowych mebli wraz z osprzętem i wyposażeniem technicznym do multimedialnych pracowni językowych do wybranych szkół Gminy Wrocław – w podziale na 2 zadania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie 1: „Nowoczesna edukacja – projekt partnerski Gminy Wrocław i Gminy Kobierzyce” 2) Zadanie 2: „Cyfrowa szansa – projekt partnerski Gminy Wrocław i Gminy Kobierzyce” współfinansowanych z programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, Priorytet 8. Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku, Działanie 08.01 Dostęp do edukacji2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261191
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 12/TP/CPKZ/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 104439,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. W ramach przedmiotowego Zadania Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy fabrycznie nowych:1) jednostka centralna systemu (2 sztuki)
2) oprogramowanie sterujące PC (2 sztuki)
3) panel dotykowy nauczyciela (2 sztuki)
4) słuchawki z mikrofonem dla uczniów (48 sztuk)
5) słuchawki z mikrofonem dla nauczyciela (2 sztuki)
6) bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem dla nauczyciela (2 sztuki)
7) podwójny pulpit uczniowski (24 sztuki)
8) głośnik biurka nauczyciela (4 sztuki)
9) biurko nauczycielskie (2 sztuki)
10) stolik uczniowski 2-osobowy (24 sztuki)
11) stolik uczniowski 1-osobowy dla osoby ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (2 sztuki)
12) krzesło nauczyciela (2 sztuki)
13) krzesło uczniowskie (48 sztuk)
14) szafa zamykana na zamek, drzwi pełne (2 sztuki)
15) szafa zamykana na zamek, góra otwarta (2 sztuki)
16) regał otwarty z półkami (2 sztuki)
zwanych dalej „asortymentem”, do dwóch szkół Gminy Wrocław (placówki oraz ilości jakie należy dostarczyć do każdej z nich zostały wskazane w Arkuszu kalkulacyjnym dla Zadania 1).
2. Przedmiot zamówienia, poza dostawą, obejmuje również:
1) transport przedmiotu zamówienia, jego rozładunek oraz wniesienie do wskazanych pomieszczeń w danej szkole (dostawa nastąpi bezpośrednio do szkół wskazanych w OPZ1) oraz uprzątnięcie wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcie ewentualnie powstałych uszkodzeń;
2) montaż kompletnej pracowni językowej we wskazanej sali danej szkoły (tj. podłączenie wszystkich dostarczonych urządzeń oraz podłączenie komputera będącego w posiadaniu szkoły i podłączenie się pod monitor interaktywny będący w posiadaniu szkoły; instalacja dostarczonego oprogramowania na komputerze będącym w posiadaniu szkoły) – wymiary każdej sali, w której ma nastąpić montaż, przedstawione są w załączniku 1.1 (dla SP 75) i w załączniku 1.2 (dla SP93);
3) przeprowadzenie szkolenia z obsługi pracowni niezwłocznie po zakończeniu montażu – w terminie uzgodnionym z przedstawicielem szkoły (4h dla grupy max. 6 osób, w siedzibie danej szkoły).
UWAGA: Zamawiający informuje, że podłączenie wszystkich dostarczonych w ramach tego Zadania urządzeń powinno docelowo nastąpić do sprzętu posiadanego już przez szkołę.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do swz – Arkusz kalkulacyjny z OPZ dla Zadania 1 (zwanym dalej „OPZ 1” ).
4. Wszystkie powyżej wskazane czynności zostaną wykonane w siedzibach wskazanych, w OPZ1, szkół.
5. Zamawiający wymaga, aby dostarczony asortyment był fabrycznie nowy, nieużywany i nieuszkodzony (w tym niepowystawowy), pełnowartościowy, wolny od wad, wykonany zgodnie z normami branżowymi, Polskimi Normami i zasadami wiedzy technicznej.
6. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz posiadać wszelkie wymagane przepisami prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności, spełniające wymagane przez przepisy prawa wymogi w zakresie norm bezpieczeństwa obsługi (w tym m.in. spełniać normy mebli dla instytucji edukacyjnych, tj.: PN-EN 1729-1 oraz PN-EN 1729-2 lub równoważne oraz wymagania dot. BHP oraz posiadać atesty higieniczne Państwowego Zakładu Higieny).
UWAGA: Jako równoważny Zamawiający uzna dokument stwierdzający zgodność wyrobu z deklarowanymi przez wytwórcę lub określonymi w przepisach bądź normach właściwościami. W przypadku braku takiego certyfikatu Zamawiający wymaga oświadczenia wykonawcy o braku wymogu certyfikatu dla danego asortymentu.
7. Meble i materiały, stanowiące przedmiot zamówienia (w zakresie mebli) nie mogą zmieniać swoich właściwości (tj. nie będą korodować, nie będą się utleniać), muszą być odporne na promieniowanie UV oraz nie pochłaniać zapachów i wilgoci.
8. Do oferowanego sprzętu muszą być dołączone wszystkie akcesoria i wyposażenie dodatkowe wskazane w OPZ1.
9. Przedstawione w OPZ1 parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne
i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego.
10. Przy dostawie sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć instrukcje obsługi w języku polskim.
11. Przedmiot zamówienia ma być opakowany w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu umowy aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy i montażu, potwierdzonej protokołem odbioru.
12. Dostawa winna być realizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego.
13. Wykonawca zobowiązany jest ustalić termin dostawy (dzień) bezpośrednio z Zamawiającym.
14. W związku z faktem, iż odbiorcą zamówienia mogą być między innymi osoby z niepełnosprawnością, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, by dostarczony sprzęt miał możliwość odpowiedniego przystosowania umożliwiającego korzystanie z niego również przez osoby niedowidzące, niedosłyszące i z ograniczeniami ruchowymi.
15. Zamawiający wymaga gwarancji na dostarczony sprzęt, liczonej od daty podpisania protokołu odbioru końcowego (szczegółowy zakres gwarancji wraz z określeniem asortymentu, którego dotyczy oraz warunki gwarancji zostały określone w OPZ1).
16. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia dla Zadania 1, dotyczy wyposażenia kompletnej pracowni językowej – wyposażenie to obejmuje zarówno specjalistyczne meble, jak i dedykowany osprzęt audio komunikacyjny. Zakup tego asortymentu w ramach jednego Zadania jest niezbędny, aby zapewnić pełną kompatybilność i poprawne funkcjonowanie całego systemu. Meble projektowane pod konkretny zestaw urządzeń posiadają zintegrowane kanały kablowe oraz rozwiązania montażowe, które umożliwiają bezpieczne prowadzenie okablowania oraz prawidłową instalację sprzętu. Rozdzielenie dostaw zwiększyłoby ryzyko niezgodności wymiarowej, technicznej i instalacyjnej, a także utrudniłoby egzekwowanie odpowiedzialności za prawidłowe działanie pracowni jako całości. Zamówienie kompletnego rozwiązania u jednego wykonawcy gwarantuje spójność technologiczną, poprawną integrację urządzeń oraz pełną funkcjonalność pracowni językowej, a także ułatwia serwis i późniejsze utrzymanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39151000-5 - Meble różne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
32322000-6 - Urządzenia multimedialne
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.5.) Wartość części: 69626,18 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. W ramach przedmiotowego Zadania Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy fabrycznie nowych:1) jednostka centralna systemu (1 sztuka)
2) oprogramowanie sterujące PC (1 sztuka)
3) panel dotykowy nauczyciela (1 sztuka)
4) słuchawki z mikrofonem dla uczniów (24 sztuki)
5) słuchawki z mikrofonem dla nauczyciela (1 sztuka)
6) bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem dla nauczyciela (1 sztuka)
7) podwójny pulpit uczniowski (12 sztuk)
8) głośnik biurka nauczyciela (2 sztuki)
9) biurko nauczycielskie (1 sztuka)
10) stolik uczniowski 2-osobowy (12 sztuk)
11) stolik uczniowski 1-osobowy dla osoby ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (1 sztuka)
12) krzesło nauczyciela (1 sztuka)
13) krzesło uczniowskie (24 sztuki)
14) szafa zamykana na zamek, drzwi pełne (1 sztuka)
15) szafa zamykana na zamek, góra otwarta (1 sztuka)
16) regał otwarty z półkami (1 sztuka)
zwanych dalej „asortymentem”, do Szkoły Podstawowej nr 27 w ZSP nr 10, ul. Rumiankowa 34, 54-512 Wrocław (zwanej dalej „szkołą”).
2. Przedmiot zamówienia, poza dostawą, obejmuje również:
a) transport przedmiotu zamówienia, jego rozładunek oraz wniesienie do wskazanych pomieszczeń w danej szkole (dostawa nastąpi bezpośrednio do szkoły) oraz uprzątnięcie wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcie ewentualnie powstałych uszkodzeń;
b) montaż kompletnej pracowni językowej we wskazanej sali szkoły (tj. podłączenie wszystkich dostarczonych urządzeń oraz podłączenie komputera będącego w posiadaniu szkoły i podłączenie się pod monitor interaktywny będący w posiadaniu szkoły; instalacja dostarczonego oprogramowania na komputerze będącym w posiadaniu szkoły) – wymiary sali, w której ma nastąpić montaż, przedstawione są w załączniku 2.1;
c) przeprowadzenie szkolenia z obsługi pracowni niezwłocznie po zakończeniu montażu – w terminie uzgodnionym z przedstawicielem szkoły (4h dla grupy max. 6 osób, w siedzibie szkoły).
UWAGA: Zamawiający informuje, że podłączenie wszystkich dostarczonych w ramach tego Zadania urządzeń powinno docelowo nastąpić do sprzętu posiadanego już przez szkołę.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do swz – Arkusz kalkulacyjny z OPZ dla Zadania 2 (zwanym dalej „OPZ 2” ).
4. Wszystkie powyżej wskazane czynności zostaną wykonane w siedzibie szkoły.
5. Zamawiający wymaga, aby dostarczony asortyment był fabrycznie nowy, nieużywany i nieuszkodzony (w tym niepowystawowy), pełnowartościowy, wolny od wad, wykonany zgodnie z normami branżowymi, Polskimi Normami i zasadami wiedzy technicznej.
6. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz posiadać wszelkie wymagane przepisami prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności, spełniające wymagane przez przepisy prawa wymogi w zakresie norm bezpieczeństwa obsługi (w tym m.in. spełniać normy mebli dla instytucji edukacyjnych, tj.: PN-EN 1729-1 oraz PN-EN 1729-2 lub równoważne oraz wymagania dot. BHP oraz posiadać atesty higieniczne Państwowego Zakładu Higieny).
UWAGA: Jako równoważny Zamawiający uzna dokument stwierdzający zgodność wyrobu z deklarowanymi przez wytwórcę lub określonymi w przepisach bądź normach właściwościami. W przypadku braku takiego certyfikatu Zamawiający wymaga oświadczenia wykonawcy o braku wymogu certyfikatu dla danego asortymentu.
7. Meble i materiały, stanowiące przedmiot zamówienia (w zakresie mebli) nie mogą zmieniać swoich właściwości (tj. nie będą korodować, nie będą się utleniać), muszą być odporne na promieniowanie UV oraz nie pochłaniać zapachów i wilgoci.
8. Do oferowanego sprzętu muszą być dołączone wszystkie akcesoria i wyposażenie dodatkowe wskazane w OPZ2.
9. Przedstawione w OPZ2 parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne
i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego.
10. Przy dostawie sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć instrukcje obsługi w języku polskim.
11. Przedmiot zamówienia ma być opakowany w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu umowy aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy i montażu, potwierdzonej protokołem odbioru.
12. Dostawa winna być realizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego.
13. Wykonawca zobowiązany jest ustalić termin dostawy (dzień) bezpośrednio z Zamawiającym.
14. W związku z faktem, iż odbiorcą zamówienia mogą być między innymi osoby z niepełnosprawnością, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, by dostarczony sprzęt miał możliwość odpowiedniego przystosowania umożliwiającego korzystanie z niego również przez osoby niedowidzące, niedosłyszące i z ograniczeniami ruchowymi.
15. Zamawiający wymaga gwarancji na dostarczony sprzęt, liczonej od daty podpisania protokołu odbioru końcowego (szczegółowy zakres gwarancji wraz z określeniem asortymentu, którego dotyczy oraz warunki gwarancji zostały określone w OPZ2).
16. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia dla Zadania 2, dotyczy wyposażenia kompletnej pracowni językowej – wyposażenie to obejmuje zarówno specjalistyczne meble, jak i dedykowany osprzęt audio komunikacyjny. Zakup tego asortymentu w ramach jednego Zadania jest niezbędny, aby zapewnić pełną kompatybilność i poprawne funkcjonowanie całego systemu. Meble projektowane pod konkretny zestaw urządzeń posiadają zintegrowane kanały kablowe oraz rozwiązania montażowe, które umożliwiają bezpieczne prowadzenie okablowania oraz prawidłową instalację sprzętu. Rozdzielenie dostaw zwiększyłoby ryzyko niezgodności wymiarowej, technicznej i instalacyjnej, a także utrudniłoby egzekwowanie odpowiedzialności za prawidłowe działanie pracowni jako całości. Zamówienie kompletnego rozwiązania u jednego wykonawcy gwarantuje spójność technologiczną, poprawną integrację urządzeń oraz pełną funkcjonalność pracowni językowej, a także ułatwia serwis i późniejsze utrzymanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39151000-5 - Meble różne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
32322000-6 - Urządzenia multimedialne
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.5.) Wartość części: 34813,09 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89153,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89153,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89153,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "AKTIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240973998
7.3.3) Ulica: ul. Jagiellońska 40
7.3.4) Miejscowość: Sosnowiec
7.3.5) Kod pocztowy: 41-200
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89153,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje o unieważnieniu przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, tj. „wszystkie złożone oferty (…) podlegały odrzuceniu”.
Zamawiający informuje, iż do przedmiotowego postępowania zostały złożone dwie oferty – wskazane poniżej. W związku z faktem, iż zostały one odrzucone (na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp), Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Ogłoszenie dot. Zad. 1 i 2.Informacja o wartości szacunkowej dla kompleksowego zamówienia:
ZADANIE 1
UWAGA: Zamawiający, informuje, że przedmiotowe zamówienie jest częścią zamówienia na dostawy pomocy dydaktycznych w projekcie „Nowoczesna edukacja”, zaplanowanych jeszcze do realizacji w jego okresie obowiązywania.
Zamawiający, na podstawie art. 30 ustawy Pzp, planuje udzielić tego zamówienia w częściach, z których każda stanowić będzie przedmiot odrębnego postępowania (jedną z nich jest postępowanie którego dotyczy niniejsza notatka).
Mając na uwadze art. 30 ust. 2 ustawy Pzp, pomimo podziału tego zamówienia na części i jego realizacji w ramach odrębnych postępowań, ich wartością szacunkową pozostaje łączna wartość wszystkich części (tj. kwota przekraczająca 170 000 zł netto, ale mniejsza niż progi unijne). Wartość ta determinuje wybór trybu udzielenia zamówienia dla każdej części zamówienia zaplanowanej do realizacji przez Zamawiającego – z uwagi na jej wysokość będą to zamówienia klasyczne o wartości mniejszej niż progi unijne, realizowane w trybie podstawowym z możliwością negocjacji.
Szacunkowa wartość dla całego, pozostałego jeszcze do realizacji zamówienia na dostawę pomocy w projekcie NE, wynosi 501 310,38 zł netto (na wartość tę składa się wartość zamówienia dla II. etapu dostaw (224 716,90 zł netto), dla III. Etapu dostaw (54 644,25 zł netto), wartość zamówienia powtórzonego (152 323,05 zł netto) i wartość niniejszego zamówienia na dostawę wyposażenia sal lekcyjnych w tym projekcie (69 626,18 zł netto)
ZADANIE 2
UWAGA: Zamawiający, informuje, że przedmiotowe zamówienie jest częścią zamówienia na dostawy pomocy dydaktycznych w projekcie „Cyfrowa szansa”, zaplanowanych jeszcze do realizacji w jego okresie obowiązywania.
Zamawiający, na podstawie art. 30 ustawy Pzp, planuje udzielić tego zamówienia w częściach, z których każda stanowić będzie przedmiot odrębnego postępowania (jedną z nich jest postępowanie którego dotyczy niniejsza notatka).
Mając na uwadze art. 30 ust. 2 ustawy Pzp, pomimo podziału tego zamówienia na części i jego realizacji w ramach odrębnych postępowań, ich wartością szacunkową pozostaje łączna wartość wszystkich części (tj. kwota przekraczająca 170 000 zł netto, ale mniejsza niż progi unijne). Wartość ta determinuje wybór trybu udzielenia zamówienia dla każdej części zamówienia zaplanowanej do realizacji przez Zamawiającego – z uwagi na jej wysokość będą to zamówienia klasyczne o wartości mniejszej niż progi unijne, realizowane w trybie podstawowym z możliwością negocjacji.
Szacunkowa wartość dla całego, pozostałego jeszcze do realizacji zamówienia na dostawę pomocy wynosi 565 150,57 zł netto (na wartość tę składa się wartość zamówienia dla II. etapu (104 430,70 zł netto), dla III. etapu (78 347,94 zł netto), zaplanowanych dostaw oraz wartość niniejszego zamówienia (powtórka unieważnionych wcześniej części) i wartość zamówienia na dostawę wyposażenia sal lekcyjnych w tym projekcie (34 813,09 zł netto
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |