Konserwacja i przegląd wraz z pomiarem ochronnym instalacji elektrycznej, odgromowej i uziomów w obiektach budowlanych administrowanych przez KPW Świnoujście.

Komenda Portu Wojennego Świnoujście

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00308868
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00308868/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-25 13:43
Lokalizacja
Świnoujście, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bfe669ec-c6fb-43ce-be4c-a8a236421e03
Identyfikator
8550005892
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ochrona odgromowaUsługi kontroli technicznej

Wykonawcy

1 przyznane

DAWID JAŁOCHABusko-Zdrój, PL · lot 0
211 250 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308868 z dnia 2026-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja i przegląd wraz z pomiarem ochronnym instalacji elektrycznej, odgromowej i uziomów w obiektach budowlanych administrowanych przez KPW Świnoujście.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Portu Wojennego Świnoujście

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811143594

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Steyera 28

1.5.2.) Miejscowość: Świnoujście

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-600

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kpw.zp@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/kpws_wp

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kpws_wp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja i przegląd wraz z pomiarem ochronnym instalacji elektrycznej, odgromowej i uziomów w obiektach budowlanych administrowanych przez KPW Świnoujście.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfe669ec-c6fb-43ce-be4c-a8a236421e03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308868

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00125088/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Konserwacja i przegląd wraz z pomiarem ochronnym instalacji elektrycznej, odgromowej i uziomów w obiektach budowlanych administrowanych przez KPW Świnoujście

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264916

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 10/KPW/INFR/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Konserwacja i przegląd wraz z pomiarem ochronnym instalacji elektrycznej, odgromowej i uziomów w obiektach budowlanych administrowanych przez KPW Świnoujście zgodnie ze Specyfikacją Techniczną stanowiącą załącznik nr 4 do SWZ oraz Zestawieniami obiektów stanowiącymi załączniki 4a-4b do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45312310-3 - Ochrona odgromowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 211250,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 211250,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 211250,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTRO-OM Dawid Jałocha

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6551982545

7.3.3) Ulica: Bohaterów Warszawy 47/3

7.3.4) Miejscowość: Busko-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 28-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 211250,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi