Modernizacja sanitariatów i pomieszczenia socjalnego Powiatowego Urzędu Pracy w Opolu – etap I zadania inwestycyjnego pn. modernizacja pomieszczeń w budynku Powiatowego Urzędu Pracy, DA.252.1.2026.JF

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00308962
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00308962/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-25 13:59
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e579ed71-cf6f-4b30-b227-bfb88799c803
Identyfikator
7541872985
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty malarskie i szklarskieRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. BOGDAN KULIG, TOMASZ GRZEGORCZYNOpole, PL · lot 0
155 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308962 z dnia 2026-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sanitariatów i pomieszczenia socjalnego Powiatowego Urzędu Pracy w Opolu – etap I zadania inwestycyjnego pn. modernizacja pomieszczeń w budynku Powiatowego Urzędu Pracy, DA.252.1.2026.JF

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531598561

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: mjr Hubala 21

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-266

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774422920

1.5.8.) Numer faksu: --

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@pup.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: opole.praca.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e579ed71-cf6f-4b30-b227-bfb88799c803

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sanitariatów i pomieszczenia socjalnego Powiatowego Urzędu Pracy w Opolu – etap I zadania inwestycyjnego pn. modernizacja pomieszczeń w budynku Powiatowego Urzędu Pracy, DA.252.1.2026.JF

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e579ed71-cf6f-4b30-b227-bfb88799c803

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308962

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00241693/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Modernizacja sanitariatów i pomieszczenia socjalnego Powiatowego urzędu Pracy w Opolu - etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244725

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DA.252.1.2026.JF

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 156260,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest I etap modernizacji sanitariatów i pomieszczenia socjalnego Powiatowego Urzędu Pracy w Opolu. Roboty stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia są częścią zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja pomieszczeń w budynku PUP i zostały oznaczone w dokumentacji jako „Strefa B” lub „Zespół przy pomieszczeniu socjalnym – parter” i obejmują remont sanitariatów oraz pomieszczenia socjalnego na parterze budynku przy ul. Hubala 21. Zamawiający informuje, że budynek nie zostanie wyłączony z użytkowania na czas prowadzenia robót budowlanych i wymaga od Wykonawcy prowadzenia prac w sposób niezakłócający bieżącej działalności urzędu oraz zapewniający bezpieczeństwo wszystkich użytkowników terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 155300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 601470,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 155300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. BOGDAN KULIG, TOMASZ GRZEGORCZYN

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7541002988

7.3.3) Ulica: ZIELONOGÓRSKA 6

7.3.4) Miejscowość: OPOLE

7.3.5) Kod pocztowy: 45-323

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 155300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane