Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki w Urzędzie Miejskim w Suchowoli - II
Gmina Suchowola
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308990
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308990/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-25 14:03
- Lokalizacja
- Suchowola, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7658f214-48b2-479f-8958-5357065d9071
- Identyfikator
- 5451813529
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308990 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki w Urzędzie Miejskim w Suchowoli - II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suchowola
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659131
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Suchowola
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-150
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@suchowola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.suchowola.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminasuchowola.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki w Urzędzie Miejskim w Suchowoli - II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7658f214-48b2-479f-8958-5357065d9071
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308990
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000605/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Wzrost cyberbezpieczeństwa w zakresie działalności Urzędu Miejskiego w Suchowoli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusz Europejski na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC). (Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe. Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny samorząd”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287919
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki w Urzędzie Miejskim w Suchowoli. Zakres
prac obejmuje:
Dostawa serwerów do uruchomienia usług poprawiających cyberbezpieczeństwo – 2
Dostawa rozwiązania NAC do izlolacji sieci LAN wykrywania i blokowania nieautoryzowanych urządzeń w sieci LAN
Dostawa UPS do stanowisk roboczych 1000 VA 600W LCD -28
Dostawa UPS do serwerowni
Dostawa Oprogramowanie do kategoryzacji i archiwizacji logów
Dostawa rozwiązania do inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania
Dostawa oprogramowania do ochrony przed wyciekiem danych DLP
Dostawa biblioteki taśmowa
Szczegółowy opis przedmioty zamówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
31682520-1 - Awaryjne urządzenia wyłączeniowe
35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa
51610000-1 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych i przetwarzania informacji
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu wpłynęły 2 oferty. Cena Najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć przeznaczonej kwoty na sfinansowanie zamówienia, do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 467580,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 522352,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |