Remont i przebudowa budynku administracyjnego na terenie Muzeum w Szreniawie
MUZEUM NARODOWE ROLNICTWA I PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO W SZRENIAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00309052
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00309052/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 14:16
- Lokalizacja
- Szreniawa, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87c3a433-28b8-47b0-b75b-6cf7738f85ef
- Identyfikator
- 7771793195
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309052 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa budynku administracyjnego na terenie Muzeum w Szreniawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM NARODOWE ROLNICTWA I PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO W SZRENIAWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: MNRiPRS w Szreniawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 639758481
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Szreniawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-052
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@muzeum-szreniawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum-szreniawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-87c3a433-28b8-47b0-b75b-6cf7738f85ef1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność muzeów
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa budynku administracyjnego na terenie Muzeum w Szreniawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87c3a433-28b8-47b0-b75b-6cf7738f85ef
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309052
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00084097/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont i przebudowa budynku administracyjnego na terenie Muzeum w Szreniawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00627028
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.271.10.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem i przebudową budynku administracyjnego na terenie Muzeum w Szreniawie. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
• wymianę dwóch par drzwi zewnętrznych do budynku,
• zamurowanie otworu okiennego w elewacji frontowej budynku,
• zmianę aranżacji pomieszczeń,
• wymianę nawierzchni posadzek wraz z niwelacją warstw posadzkowych i pracami towarzyszącymi,
• wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej wraz z dostosowaniem wielkości otworów drzwiowych i wymianą nadproży na nowe strunobetonowe,
• remont okładzin ścian i sufitów,
• remont instalacji sanitarnych: wodno-kanalizacyjnej, klimatyzacji, wykonanie instalacji hydrantowej,
• remont instalacji elektrycznych: oświetleniowej, gniazd, oraz urządzeń zasilających,
• remont okładziny schodów zewnętrznych, podjazdu i podestu przy wejściu głównym do budynku w zakresie wymiany okładziny z płyt granitowych,
• remont utwardzeń przy budynku,
• wykonanie zadaszenia nad czterema wejściami do budynku,
• roboty rozbiórkowe wraz z wywozem odpadów,
• niezbędne prace towarzyszące uzupełniające powyższy zakres robót.
Szczegółowy zakres rzeczowy zamówienia określony został w Dokumentacji wykonawczej, stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ.
2. Wykonawca ubiegający się o udzielenie przedmiotowego zamówienia zobowiązany jest przed złożeniem oferty, pod rygorem jej odrzucenia, odbyć wizję lokalną miejsca prowadzenia robót w celu oceny aktualnego stanu budynku. Wizję będzie można odbyć w dniach od 07.01 do 09.01.2026 r., od 12.01 do 16.01.2026 r. oraz 19.01.2026 r. i 12.02.2026 r. w godz. 10.00 -14.00, po uprzednim powiadomieniu Zamawiającego o zamiarze przeprowadzenia wizji. Powiadomienie winno nastąpić w formie elektronicznej, za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, najpóźniej do godz. 09:00 danego dnia (spośród dni wskazanych przez Zamawiającego), w którym wykonawca zamierza przeprowadzić wizję lokalną, wskazując w nim liczbę osób oraz godzinę przybycia. Wizja jest obowiązkowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45213150-9 - Roboty budowlane w zakresie biurowców
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 20
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 19
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 11
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6080240,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9593717,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6480644,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAŁGORZATA ODWAŻNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 630811860
7.3.3) Ulica: UL. GRODZISKA 17,
7.3.4) Miejscowość: KAMIENIEC
7.3.5) Kod pocztowy: 64-061
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6480644,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |