Wykonanie audytów energetycznych wybranych budynków położonych na terenie Miasta Ostrów Mazowiecka, związanego z realizacją projektu „Mazowsze bez smogu"

MIASTO OSTRÓW MAZOWIECKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00309083
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00309083/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-25 14:20
Lokalizacja
Ostrów Mazowiecka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d55a96fb-cdb7-4329-8aac-6f8403e5a375
Identyfikator
7591625088
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznejUsługi audytu

Wykonawcy

1 przyznane

GRAŻYNA PIOTROWSKABiałystok, PL · lot 0
528,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309083 z dnia 2026-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie audytów energetycznych wybranych budynków położonych na terenie Miasta Ostrów Mazowiecka, związanego z realizacją projektu „Mazowsze bez smogu"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO OSTRÓW MAZOWIECKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667860

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3-go Maja 66

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 296795433

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@ostrowmaz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ostrowmaz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=8f175757-04c9-4422-b379-a6e9de999f43

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie audytów energetycznych wybranych budynków położonych na terenie Miasta Ostrów Mazowiecka, związanego z realizacją projektu „Mazowsze bez smogu"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d55a96fb-cdb7-4329-8aac-6f8403e5a375

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309083

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044174/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Wykonanie audytów energetycznych wybranych budynków położonych na terenie miasta Ostrów Mazowiecka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot Umowy współfinansowany jest w ramach projektu „Mazowsze bez smogu"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206677

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.20.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 304535,35 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 103427,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie audytów energetycznych wybranych budynków położonych na terenie Miasta Ostrów Mazowiecka, związanego z realizacją projektu „Mazowsze bez smogu".
2. Przedmiot Umowy współfinansowany jest w ramach projektu „Mazowsze bez smogu" realizowanego w ramach Priorytetu II „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza" dla Działania 2 (i) „Wsparcie efektywności energetycznej i redukcji gazów cieplarnianych" Funduszy Europejskich dla Mazowsza na lata 2021-2027.
3. Szacowana liczba planowanych audytów w 2026 roku wynosi: 90 szt. Ostateczna liczba zleconych audytów zależeć będzie od potrzeb Zamawiającego lub wysokości środków finansowych posiadanych w budżecie. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia zakresu zamówienia. W przypadku zmniejszenia zakres może ulec obniżeniu o maksymalnie 30 szt. audytów.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz obowiązki i prawa Wykonawcy określone są w projektowanych postanowieniach umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79212000-3 - Usługi audytu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 528,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2460,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 528,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARTER-Firma Elektryczna Mgr Grażyna Maria Piotrowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 380225180

7.3.3) Ulica: Rzemieślnicza 30A/16

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-773

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47601 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Cena jednostkowa za wykonanie jednego audytu: 528,90 zł
2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi