Dostawa monitorów hemodynamicznych do pomiaru rzutu serca – szt. 2

Szpital Powiatowy im. Prałata J. Glowatzkiego w Strzelcach Opolskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00309099
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00309099/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-25 14:22
Lokalizacja
Strzelce Opolskie, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8186dc4-8709-4c58-8efa-34c86efd9476
Identyfikator
7561747987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do monitorowania czynności serca

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309099 z dnia 2026-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa monitorów hemodynamicznych do pomiaru rzutu serca – szt. 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy im. Prałata J. Glowatzkiego w Strzelcach Opolskich

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000311585

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Opolska 36A

1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Opolskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-100

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne1@szpital.strzelce-op.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.strzelce-op.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c8186dc4-8709-4c58-8efa-34c86efd9476

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa monitorów hemodynamicznych do pomiaru rzutu serca – szt. 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8186dc4-8709-4c58-8efa-34c86efd9476

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309099

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00626298/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Aparat do ciągłego monitorowania rzutu serca

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie w ramach projektu pn. „Zakup kardiologicznego sprzętu medycznego dla Szpitala Powiatowego w Strzelcach Opolskich”, w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Działanie D1.1.1 Modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00210011

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP/14-ZP/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest monitor hemodynamiczny do pomiaru rzutu serca – szt. 2, zgodnie ze specyfikacją techniczną zawartą w zał. 1 do SWZ (Zestawienie Wymaganych parametrów Technicznych), która jest dostępna pod adresem strony internetowej prowadzonego postępowania (pkt. 3.1 ogłoszenia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 33123210-3 - Urządzenia do monitorowania czynności serca

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W opisie przedmiotu zamówienia przyjęto omyłkowo rozwiązanie niezgodne z projektem (opisano dwa monitory do rzutu serca zamiast jednego aparatu monitującego). Ewentualna zmiana SWZ byłaby niezgodna 137.7 pzp, który zakazuje zmian powodująca istotną zmianę charakteru zamówienia.
2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy