Dostawy mięsa, wędlin oraz drobiu i podrobów do COSSW w Kulach oraz COSSW OZ Sulejów

Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00309160
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00309160/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-25 14:32
Lokalizacja
Kule, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd47f99f-b4af-4c8b-9ef2-cbb0f244e665
Identyfikator
5741041354
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MięsoWędlinyPasztetyMięso wołoweWędliny drobioweProdukty wołowe i cielęceŚwieży dróbWątróbki drobiowePodroby

Wykonawcy

3 przyznane

"MASARNIA BOROWE" J.B. PLUTA SPÓŁKA JAWNAWęglowice, PL · lot 0
214 037,25 PLN
"MASARNIA BOROWE" J.B. PLUTA SPÓŁKA JAWNAWęglowice, PL · lot 1
159 428,33 PLN
ELŻBIETA MUSIAŁOpoczno, PL · lot 2
44 539,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309160 z dnia 2026-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy mięsa, wędlin oraz drobiu i podrobów do COSSW w Kulach oraz COSSW OZ Sulejów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000675181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kule 2

1.5.2.) Miejscowość: Kule

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-110

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_kule@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cosswkule.bip.gov.pl/search/publiccontracts/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1309332

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy mięsa, wędlin oraz drobiu i podrobów do COSSW w Kulach oraz COSSW OZ Sulejów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd47f99f-b4af-4c8b-9ef2-cbb0f244e665

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309160

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00141550/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawy mięsa, wędlin oraz drobiu i podorbów do COSSW w Kulach oraz COSSW OZ Sulejów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239508

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: COS-DKW.2232.5.2026.MD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 471846,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są:
Część nr 1 - dostawy mięsa, wędlin i podrobów do COSSW w Kulach:

l.p. Nazwa artykułu Kod CPV Jednostka miary Ilość
1 Antrykot 15111000-9 kg 230
2 Baleron 15131130-5 kg 100
3 Blok szynkowy 15131130-5 kg 250
4 Boczek wieprzowy wędzony 15131130-5 kg 360
5 Flaki wołowe mrożone 15131600-1 kg 60
6 Frankfurterki 15131130-5 kg 150
7 Golonka b/k 15113000-3 kg 40
8 Golonka z/k tylna 15113000-3 kg 40
9 Karkówka z/k 15113000-3 kg 600
10 Karkówka b/k 15113000-3 kg 600
11 Kaszanka 15131134-3 kg 80
12 Kiełbasa biała parzona 15131130-5 kg 220
13 Kiełbasa parówkowa 15131130-5 kg 180
14 Kiełbasa szynkowa 15131130-5 kg 220
15 Kiełbasa szynkowa z indyka 15131135-0 kg 120
16 Kiełbasa szynkowa z pieprzem 15131130-5 kg 150
17 Kiełbasa śląska 15131130-5 kg 550
18 Kiełbasa wieprzowa sucha 15131130-5 kg 210
19 Kiełbaski cienkie śląskie 15131130-5 kg 180
20 Kiełbaski drobiowe 15131135-0 kg 200
21 Łopatka b/k 15113000-3 kg 600
22 Łopatka z/k 15113000-3 kg 700
23 Ogonówka 15131130-5 kg 80
24 Parówki cienkie śląskie 15131130-5 kg 300
25 Pasztet wieprzowy pieczony 15131310-1 kg 130
26 Pasztet drobiowy 15131135-0 kg 110
27 Pieczeń drobiowo wieprzowa 15131135-0 kg 150
28 Pieczeń wieprzowa 15131130-5 kg 100
29 Polędwica drobiowa 15131135-0 kg 150
30 Polędwica parzona 15131130-5 kg 100
31 Schab pieczony 15131130-5 kg 250
32 Schab wędzony 15131130-5 kg 180
33 Schab b/k 15113000-3 kg 700
34 Schab z/k 15113000-3 kg 700
35 Słonina 15412100-0 kg 10
36 Smalec 15412100-0 kg 180
37 Sopel z indyka 15131135-0 kg 80
38 Szynka wieprzowa tradycyjna 15131130-5 kg 280
39 Szynka z indyka 15131135-0 kg 100
40 Wątroba wieprzowa 15114000-0 kg 80
41 Wołowina b/k 15111100-0 kg 350
42 Kiełbasa drobiowa grubo rozdrobniona 15131135-0 kg 100
43 Żeberka wieprzowe 15113000-3 kg 500

4.5.3.) Główny kod CPV: 15110000-2 - Mięso

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15131130-5 - Wędliny

15131310-1 - Pasztety

15111000-9 - Mięso wołowe

4.5.5.) Wartość części: 235939,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są:
Część nr 2 – dostawy mięsa, wędlin i podrobów do COSSW w Kulach OZ Sulejów:

l.p. Nazwa artykułu Kod CPV Jednostka miary Ilość
1 Żebro wołowe 15111000-9 kg 150
2 Wołowina b/k 15111100-0 kg 450
3 Karkówka b/k 15113000-3 kg 190
4 Łopatka b/k 15113000-3 kg 750
5 Schab b/k 15113000-3 kg 350
6 Mięso wieprzowe drobne 15113000-3 kg 200
7 Golonka z/k peklowana 15113000-3 kg 130
8 Żeberka wieprzowe 15113000-3 kg 280
9 Wątroba wieprzowa 15114000-0 kg 70
10 Baleron 15131130-5 kg 135
11 Blok szynkowy 15131130-5 kg 150
12 Salami 15131130-5 kg 110
13 Kiełbasa krakowska sucha 15131130-5 kg 110
14 Kiełbasa szynkowa 15131130-5 kg 110
15 Kiełbasa śląska 15131130-5 kg 300
16 Kabanosy 15131130-5 kg 90
17 Szynka tyrolska 15131130-5 kg 110
18 Parówki 15131130-5 kg 260
19 Rolada schabowa 15131130-5 kg 165
20 Szynka wiejska 15131130-5 kg 165
21 Boczek wędzony 15131130-5 kg 170
22 Kiełbasa biała parzona 15131130-5 kg 90
23 Kiszka pasztetowa 15131130-5 kg 50
24 Salceson ozorkowy 15131130-5 kg 90
25 Polędwica sopocka 15131130-5 kg 165
26 Pieczeń 15131130-5 kg 110
27 Kurczak faszerowany 15131130-5 kg 100
28 Smaczek 15131130-5 kg 100
29 Kiełbasa parówkowa 15131130-5 kg 250
30 Karczek pieczony 15131130-5 kg 165
31 Schab pieczony 15131130-5 kg 120
32 Kaszanka 15131134-3 kg 100
33 Polędwica drobiowa prasowana 15131135-0 kg 110
34 Szynka drobiowa 15131135-0 kg 165
35 Schabik drobiowy 15131135-0 kg 165
36 Kiełbasa drobiowa podsuszana 15131135-0 kg 160
37 Parówki drobiowe 15131135-0 kg 100
38 Filet wędzony z indyka 15131135-0 kg 100
39 Polędwica drobiowa w galarecie 15131135-0 kg 100
40 Mortadela drobiowa z warzywami 15131135-0 kg 100
41 Pasztet wieprzowy 15131310-1 kg 100
42 Flaki 15131600-1 kg 140
43 Słonina 15412100-0 kg 100
44 Smalec 15412100-0 kg 90

4.5.3.) Główny kod CPV: 15110000-2 - Mięso

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15131130-5 - Wędliny

15131310-1 - Pasztety

15131135-0 - Wędliny drobiowe

15111000-9 - Mięso wołowe

15131600-1 - Produkty wołowe i cielęce

4.5.5.) Wartość części: 181358,05 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są:
Część nr 3 – Dostawy drobiu i jego podrobów do COSSW w Kulach OZ Sulejów:

l.p. Nazwa artykułu Kod CPV Jednostka miary Ilość
1 Uda całe z kurczaka 15112100-7 kg 650
2 Filet z piersi kurczaka b/k 15112100-7 kg 1200
3 Porcja rosołowa 15112100-7 kg 80
4 Porcja rosołowa ze skrzydłami 15112100-7 kg 260
5 Skrzydło indycze 15112120-3 kg 300
6 Wątroba z kurczaka 15112300-9 kg 170
7 Żołądki z indyka 15114000-0 kg 90

4.5.3.) Główny kod CPV: 15112100-7 - Świeży drób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15112300-9 - Wątróbki drobiowe

15114000-0 - Podroby

4.5.5.) Wartość części: 54549,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214037,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 214037,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214037,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "MASARNIA BOROWE" J.B. PLUTA SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741932490

7.3.3) Ulica: Długa

7.3.4) Miejscowość: Borowe

7.3.5) Kod pocztowy: 42-133

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214037,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159428,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 162716,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159428,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "MASARNIA BOROWE" J.B. PLUTA SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741932490

7.3.3) Ulica: Długa

7.3.4) Miejscowość: Borowe

7.3.5) Kod pocztowy: 42-133

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159428,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44539,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55877,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44539,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MUSIAŁ ELŻBIETA HURTDETAL "EKODRÓB" ELŻBIETA MUSIAŁ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7731640290

7.3.3) Ulica: Piotrkowska

7.3.4) Miejscowość: Opoczno

7.3.5) Kod pocztowy: 26-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44539,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy