Dostawa UPS w ramach projektu "Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski"
Gmina Koźmin Wielkopolski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00309324
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00309324/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-25 15:03
- Lokalizacja
- Koźmin Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22eb0f74-29e2-4cb8-b03b-6e942bc497af
- Identyfikator
- 6211693440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309324 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa UPS w ramach projektu "Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koźmin Wielkopolski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854748
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 11
1.5.2.) Miejscowość: Koźmin Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-720
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kozminwlkp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozminwlkp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-22eb0f74-29e2-4cb8-b03b-6e942bc497af1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa UPS w ramach projektu "Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22eb0f74-29e2-4cb8-b03b-6e942bc497af
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309324
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056931/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa UPS w ramach projektu "Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie dofinansowane jest w ramach „Cyberbezpieczny samorząd” dofinansowanego w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2 Wzmocnienie krajowego systemu bezpieczeństwa.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273105
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa UPS (1 szt.). dla Gminy Koźmin Wielkopolski w ramach projektu "Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski".
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
3. Dostarczony sprzęt musi być:
a) fabrycznie nowy, tzn. nieużywany, kompletny, nieregenerowany, nie z wystaw reklamowych przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego do przeprowadzenia testu jego poprawnego działania, nie posiadający wad fizycznych i prawnych, wolny od wad i uszkodzeń oraz nieobciążony prawami osób trzecich, a także zakupiony w oficjalnym kanale dystrybucyjnym producenta;
b) dostarczony Zamawiającemu w oryginalnych opakowaniach producenta sprzętu (w razie konieczności dokonania naprawy gwarancyjnej sprzęt nie będzie musiał być przekazany w opakowaniach, w których został dostarczony do Zamawiającego);
c) wyposażony w dokumentację użytkownika w języku polskim;
d) oznaczony znakiem CE, posiadać certyfikat CE lub deklarację zgodności CE (jeśli dotyczy).
4. Do urządzenia należy dołączyć wszelkie przewody/kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania.
5. Zamawiający wymaga, aby była dołączona szczegółowa instrukcja obsługi zaoferowanego sprzętu w języku polskim w wersji papierowej lub elektronicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 1) ustawy Pzp w związku z art. 266 ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.Uzasadnienie faktyczne: W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert, nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |