Budowa windy przystosowanej do przewozu osób niepełnosprawnych oraz przebudowa przegrody zewnętrznej w istniejącym budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Iwanowicach
Gmina Iwanowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00309406
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00309406/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 15:36
- Lokalizacja
- Iwanowice Włościańskie, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f265c99-7f8a-43e7-8904-ce937990a2f9
- Identyfikator
- 6821634453
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309406 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa windy przystosowanej do przewozu osób niepełnosprawnych oraz przebudowa przegrody zewnętrznej w istniejącym budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Iwanowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Iwanowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555832
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ojcowska 11
1.5.2.) Miejscowość: Iwanowice Włościańskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-095
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@iwanowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.iwanowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f265c99-7f8a-43e7-8904-ce937990a2f91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa windy przystosowanej do przewozu osób niepełnosprawnych oraz przebudowa przegrody zewnętrznej w istniejącym budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Iwanowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f265c99-7f8a-43e7-8904-ce937990a2f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309406
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044608/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa windy zewnętrznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Iwanowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309233
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGKR.271.5.24.2026.KW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa windy przystosowanej do przewozu osób niepełnosprawnych oraz przebudowa przegrody zewnętrznej w istniejącym budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Iwanowicach w oparciu o dokumentację projektową oraz pozwolenie na budowę: Decyzja nr AB.V.1.1070.2025
4.2. Miejsce inwestycji: Działki nr 117/2 ; Obręb: 0008 Iwanowice Włościańskie, Jednostka Ewidencyjna: 120603_2 Iwanowice.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ) oraz w pozostałych załącznikach do niniejszej SWZ.
4.4. Wszystkie wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia są wymaganiami minimalnymi, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie wymagań minimalnych spowoduje odrzucenie oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp, jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45313100-5 - Instalowanie wind
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że wskutek otrzymania przez Zamawiającego informacji z BGK dotyczące finansowania zamówienia dalsze prowadzenie postępowania będzie nieuzasadnione.W związku z tym Zamawiający, zgodnie z art. 256 Prawa zamówień publicznych., unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, mając na uwadze, że unieważnienie to następuje przed upływem terminu składania ofert.
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |