Usługa zaprojektowania, implementacji, przetestowania i wdrożenia natywnej aplikacji mobilnej Android dla klienta końcowego platformy Opłacone

OLSZTYŃSKI PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00309511
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00309511/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-25 18:43
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b18316d3-d394-415f-a8a9-eb22fa47de2f
Identyfikator
7393862209
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi opracowywania oprogramowania informatycznego

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ ZBYTNIEWSKIPoznań, PL · lot 0
65 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309511 z dnia 2026-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa zaprojektowania, implementacji, przetestowania i wdrożenia natywnej aplikacji mobilnej Android dla klienta końcowego platformy Opłacone

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OLSZTYŃSKI PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281524001

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Władysława Trylińskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-683

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: maslowska.stanislawa@opnt.olsztyn.eu

1.5.8.) Numer faksu: maslowska.stanislawa@opnt.olsztyn.eu

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: maslowska.stanislawa@opnt.olsztyn.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opnt.olsztyn.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.olsztyn.eu/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa zaprojektowania, implementacji, przetestowania i wdrożenia natywnej aplikacji mobilnej Android dla klienta końcowego platformy Opłacone

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b18316d3-d394-415f-a8a9-eb22fa47de2f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309511

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035222/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Usługa zaprojektowania, implementacji, przetestowania i wdrożenia natywnej aplikacji mobilnej Android dla klienta końcowego platformy Opłacone

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Regionalne Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 z Priorytetu 01 Gospodarka, Działania 01.08 Profesjonalizacja usług dla MŚP (Schemat A), Typ 2: Inkubowanie Przedsiębiorstw oraz dalsza akceleracja po okresie inkubacji. Projekt pn. „WA-MA Inkubator”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254990

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5/2026/TP/OPNT/WAMA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 52845,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, implementacja, przetestowanie i wdrożenie natywnej aplikacji mobilnej Android dla klienta końcowego platformy Opłacone, dalej zwanej „Aplikacją Customer Android”.
Opłacone nie jest wyłącznie aplikacją do obsługi płatności. Jest to platforma wspierająca organizacje rozliczające cykliczne plany zajęciowe, subskrypcje oraz procesy attendance-aware billing, tj. rozliczenia powiązane z harmonogramem, planowanymi nieobecnościami, faktyczną obecnością, zmianami terminów oraz skutkami finansowymi tych zdarzeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72212517-6 - Usługi opracowywania oprogramowania informatycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 615000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rafał Zbytniewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7822585409

7.3.3) Ulica: Strzyżowska 26/1

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-323

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 65000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-23
2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi