Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów opatrunkowych, medycznych i akcesoriów wspomagających rozwój pacjentów dla Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej w Poznaniu
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00309575
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00309575/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-26 01:23
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-41b15bf2-5ac7-4093-a6a0-47a5f9b4822e
- Identyfikator
- 7770004960
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczneOpatrunkiPlastryProdukty z gumyProdukty z tworzyw sztucznychBalony i piłki do zabawySzamponyGrzebienie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309575 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów opatrunkowych, medycznych i akcesoriów wspomagających rozwój pacjentów dla Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001844
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 28
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-637
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.dabek@up.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.up.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/up_poznan1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów opatrunkowych, medycznych i akcesoriów wspomagających rozwój pacjentów dla Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41b15bf2-5ac7-4093-a6a0-47a5f9b4822e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309575
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289982
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZ.251.1266.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów opatrunkowych, medycznych i akcesoriów wspomagających rozwój pacjentów dla Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej w Poznaniu. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 (Formularz cenowy + szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141110-4 - Opatrunki
33141112-8 - Plastry
19510000-4 - Produkty z gumy
19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych
37525000-4 - Balony i piłki do zabawy
33711610-6 - Szampony
33711620-9 - Grzebienie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |