TP 35/26 - Dostawa, montaż i konfiguracja systemu monitoringu wizyjnego (CCTV) w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży przy ulicy Wołowskiej 9 we Wrocławiu

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.J.GROMKOWSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00309581
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00309581/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-26 06:31
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-019e8819-f262-48ad-b32c-49b71d9c4dab
Identyfikator
8951631106
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do nadzoru wideoKamery bezpieczeństwaUsługi instalowania urządzeń wideoUrządzenia sieciowe

Wykonawcy

1 przyznane

SOLID GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
180 624,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309581 z dnia 2026-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
TP 35/26 - Dostawa, montaż i konfiguracja systemu monitoringu wizyjnego (CCTV) w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży przy ulicy Wołowskiej 9 we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.J.GROMKOWSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000290469

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Koszarowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 51-149

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 71 3957602

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: enowakowska@szpital.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_gromkowskiego

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

TP 35/26 - Dostawa, montaż i konfiguracja systemu monitoringu wizyjnego (CCTV) w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży przy ulicy Wołowskiej 9 we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-019e8819-f262-48ad-b32c-49b71d9c4dab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309581

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00122260/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.15 Monitoring na ul. Wołowskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Modernizacja pomieszczeń, rozwój infrastruktury oraz zakup wyposażenia w zakresie opieki psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży w rmach II poziomu referencyjnego w WSS im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu"; Nr projektu: FENX.06.01-IP.03-0016/24

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232334

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP 35/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 240728,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa, montaż i konfiguracja systemu monitoringu wizyjnego (CCTV) w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Wołowskiej 9 we Wrocławiu.
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 1 do SWZ - ZMIANA z dnia 18.05.2026r.:
1. Cel i lokalizacja zamówienia.
2. Wykaz urządzeń i materiałów (Specyfikacja Techniczna).
3. Zakres prac i wymagania wykonawcze.
4. Warunki handlowe i gwarancja.
3. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia regulują postanowienia warunków umownych, będące Załącznikiem nr 5 do SWZ – Wzór Umowy.
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie:
90 dni od daty podpisania umowy.
5. Zasady równoważności -Zamawiający informuje, że tam, gdzie w Opisie Przedmiotu Zamówienia wskazano znaki towarowe, patenty, pochodzenie, normy lub normatywy, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie rozwiązań równoważnych. Za rozwiązanie równoważne Zamawiający uzna urządzenie o parametrach technicznych, funkcjonalnych i wydajnościowych nie gorszych (równych lub lepszych) niż te wskazane w przedmiotowej specyfikacji. Ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy który zobowiązany jest dołączyć do oferty dokumentację techniczną (karty katalogowe) potwierdzającą spełnienie wymagań”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa

51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180624,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293906,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180624,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Solid Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6342374592

7.3.3) Ulica: Postępu 17

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-676

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 180624,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy