Dokumentacja hydrogeologiczna Pompowni Głębinowej „Saturn”, określająca warunki hydrogeologiczne związane ze zmianą poziomu odwadniania zlikwidowanych zakładów górniczych dla SRK

Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00309622
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00309622/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-26 07:52
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f789f621-1ce5-43a5-b2ad-7586e124eb33
Identyfikator
6262619005
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Geologiczne i geofizyczne usługi doradcze

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE 'PROGEO' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
430 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309622 z dnia 2026-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dokumentacja hydrogeologiczna Pompowni Głębinowej „Saturn”, określająca warunki hydrogeologiczne związane ze zmianą poziomu odwadniania zlikwidowanych zakładów górniczych
dla SRK

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276902504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 207

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-914

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: awoznica@srk.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.srk.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.srk.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


górnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dokumentacja hydrogeologiczna Pompowni Głębinowej „Saturn”, określająca warunki hydrogeologiczne związane ze zmianą poziomu odwadniania zlikwidowanych zakładów górniczych
dla SRK

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f789f621-1ce5-43a5-b2ad-7586e124eb33

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309622

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241666

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-CZOK-0015/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dokumentacja hydrogeologiczna Pompowni Głębinowej „Saturn”, określająca warunki hydrogeologiczne związane ze zmianą poziomu odwadniania zlikwidowanych zakładów górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddziału Centralnego Zakładu Odwadniania Kopalń

4.5.3.) Główny kod CPV: 71351200-5 - Geologiczne i geofizyczne usługi doradcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 430500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 430500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE "PROGEO" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6340127777

7.3.3) Ulica: Bolesława Chrobrego 31 /153

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-881

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 430500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi