Modernizacja istniejących oraz zakup nowych parkomatów do strefy płatnego parkowania w Tarnowie
TARGOWISKA MIEJSKIE GMINY MIASTA TARNOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00309708
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00309708/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-26 08:39
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-073f134d-8635-4024-849a-e7f77aef8d87
- Identyfikator
- 8732130835
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309708 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja istniejących oraz zakup nowych parkomatów do strefy płatnego parkowania w Tarnowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TARGOWISKA MIEJSKIE GMINY MIASTA TARNOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850487484
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. N. M. Panny 3
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: targowiska@targowiska.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://targowiska.tarnow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-073f134d-8635-4024-849a-e7f77aef8d871.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja istniejących oraz zakup nowych parkomatów do strefy płatnego parkowania w Tarnowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-073f134d-8635-4024-849a-e7f77aef8d87
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309708
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235212
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TM.380-2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 412700 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający zleca, a Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik Nr 1 niniejszej umowy, a w szczególności:
a) demontażu i modernizacji 15 szt. urządzeń do pobierania i rozliczania opłat parkingowych posadowionych w obszarze strefy płatnego parkowania (SPP) w rozumieniu § 1 Uchwały NR XIII/162/2019 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 11 lipca 2019 r. ( Dz. Urzęd. Woj. Małop. 2019.5627 z późń. zm.) oraz ich ponownego montażu po przeprowadzonej modernizacji, przy czym na czas ewentualnej modernizacji zapewnienia urządzeń zastępczych, które zostaną zamontowane na istniejących już fundamentach;
b) dostarczeniu i montażu w wyznaczonych miejscach w obszarze SPP - 8 szt. jednakowych fabrycznie nowych (rok produkcji 2026) urządzeń do pobierania i rozliczania opłat parkingowych;
c) dostarczeniu 6 szt. dodatkowych kaset do kolekcji bilonu;
d) dostarczeniu części zamiennych tj. dodatkowego 1 kpl. toru monet ze stelażem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50316000-3 - Konserwacja i naprawa maszyn do wydawania biletów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38730000-1 - Parkometry
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 507621 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 507621 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 507621,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MBS Computergraphik Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5290009146
7.3.3) Ulica: Grodziska 15
7.3.4) Miejscowość: Błonie
7.3.5) Kod pocztowy: 05-870
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 507621,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |