Modernizacja ogrodzenia kompleksu szkolnego Zespołu Szkół w Dobczycach
Zespół Szkół im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00309890
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00309890/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-26 09:35
- Lokalizacja
- Dobczyce, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c4ec1b5d-d5cd-4042-8445-06d609da1dcc
- Identyfikator
- 6811436711
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309890 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ogrodzenia kompleksu szkolnego Zespołu Szkół w Dobczycach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000188819
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 20a
1.5.2.) Miejscowość: Dobczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-410
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dobczyce.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dobczyce.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c4ec1b5d-d5cd-4042-8445-06d609da1dcc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ogrodzenia kompleksu szkolnego Zespołu Szkół w Dobczycach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4ec1b5d-d5cd-4042-8445-06d609da1dcc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309890
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039875/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja ogrodzenia kompleksu szkolnego Zespołu Szkół w Dobczycach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262361
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZS.272.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w systemie zaprojektuj-i-wybuduj (D&B) obejmujących modernizację (wymianę) ogrodzenia kompleksu szkolnego Zespołu Szkół w Dobczycach przy ul. Szkolnej 20a wraz z montażem 8 elementów oznaczonych jako B1–B8 zgodnie z załącznikiem nr 13 do SWZ (mapa z legendą): 2 bram przesuwnych automatycznych ze szlabanami i kontrolą dostępu RFID Mifare (B1, B3), 2 bram otwieranych mechanicznie (B2, B8), 1 bramy wjazdowej mniejszej mechanicznej (B7), 3 furtek (B4 z systemem kontroli dostępu i domofonem do portierni, B5 segmentowa przy boisku, B6) oraz systemu monitoringu wizyjnego CCTV — 12 kamer obrotowych PTZ z rezerwą rozbudowy do 16 — zintegrowanego z portiernią szkolną. Pełna treść w swz
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważnienie postępowaniaZamawiający, działając na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp, unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
Uzasadnienie faktyczne:
1. Przed otwarciem ofert, zgodnie z art. 222 ust. 4 Pzp, Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację, iż na realizację zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 500 000,00 zł brutto.
2. Cena oferty najkorzystniejszej (oferta nr 3, Invest Bud Paweł Tomanik) wynosi 680 780,00 zł brutto i przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia o 180 780,00 zł (+36,2%).
3. Zamawiający dokonał analizy możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny oferty najkorzystniejszej i ustalił, że nie posiada oraz nie jest w stanie na dzień zawiadomienia zabezpieczyć w budżecie środków finansowych w wysokości pozwalającej na pokrycie różnicy 180 780,00 zł. Zamawiający nie podjął decyzji o zwiększeniu kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
4. Wobec braku zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej, ziściła się ustawowa podstawa unieważnienia postępowania przewidziana w art. 255 pkt 3 Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |