Wyk. remontu klatek schodowych w bud.: przy ul. Matejki 22, 24, 26, 28, Niedźwiedziej 37, Częstochowskiej 3 i część kl. II: Barszczańskiej 3 w Białymstoku w podziale na trzy zadania.
Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00309949
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00309949/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-26 09:49
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-afb994af-61be-47fa-a7b2-38e15f8bed32
- Identyfikator
- 2030000218
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
Wykonawcy
3 przyznane
SŁAWOMIR ADAMCZUKNiewodnica Korycka, PL · lot 0
55 000 PLNB&G BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 1
64 800 PLNSŁAWOMIR ADAMCZUKNiewodnica Korycka, PL · lot 2
93 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309949 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wyk. remontu klatek schodowych w bud.: przy ul. Matejki 22, 24, 26, 28, Niedźwiedziej 37, Częstochowskiej 3 i część kl. II: Barszczańskiej 3 w Białymstoku w podziale na trzy zadania.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200241074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Bema 89/1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-370
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zmk.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zmk.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-afb994af-61be-47fa-a7b2-38e15f8bed321.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyk. remontu klatek schodowych w bud.: przy ul. Matejki 22, 24, 26, 28, Niedźwiedziej 37, Częstochowskiej 3 i część kl. II: Barszczańskiej 3 w Białymstoku w podziale na trzy zadania.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-afb994af-61be-47fa-a7b2-38e15f8bed32
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309949
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040961/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Zadanie 1 - Wykonanie remontu klatek schodowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Częstochowskiej 3 w Białymstoku.
1.1.32 Zadanie 2 - Wykonanie remontu klatek schodowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Niedźwiedziej 37 i część kl. II przy ul. Barszczańskiej 3 w Białymstoku.
1.1.33 Zadanie 3 - Wykonanie remontu klatek schodowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Matejki 22, 24, 26, 28 w Białymstoku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224668
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.26.3.18.2026.JO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 194529,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1 - Wykonanie remontu klatki schodowej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Częstochowska 3 w Białymstoku.Zakres robót budowlanych
- zabezpieczenie podłóg, schodów, poręczy folią,
- zabezpieczenie okien i drzwi folią,
- przygotowanie podłoża, usunięcie wszystkich powłok malarskich,
- w poziomie parteru skuć luźne fragmenty tynku i wykonać hydroizolację i tynk renowacyjny,
(uszczelnienia wewnątrz pomieszczeń przeciwko wilgoci wnikającej z zewnątrz należy wykonać materiałami płynnymi przeznaczonymi do obróbki za pomocą pędzla, pacy lub urządzenia natryskowego),
- wykonać gładzie gipsowe – dwukrotne szpachlowanie,
- dwukrotne malowanie lamperii farbą olejną (kolor do uzgodnienia z Zamawiającym),
- malowanie pozostałych powierzchni ścian, sufitów, biegów farbą emulsyjną na kolor biały,
- malowanie farbą olejną rur gazowych, szafek, kraty
- czyszczenie osprzętu instalacji elektrycznej, grzejników,
- zmycie podłóg, okien po zrealizowaniu robót, grzejnika
Renowacja stolarki drzwiowej (drzwi wejściowych do klatki schodowej): oczyszczenie ze starej farby, szlifowanie powierzchni, uzupełnienie ubytków szpachlą epoksydową, malowanie dwukrotne farbą olejną zewnętrzną o strukturze matowej z odtworzeniem istniejącego koloru.
Prace budowlane związane z renowacją drzwi wejściowych do klatki schodowej należy wykonywać pod kierownictwem osoby spełniającej wymagania, o których mowa w art. 37c ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. z 2022 r. poz. 840 ze zm.)
Nie później niż w terminie 14 dni przed dniem rozpoczęcia robót budowlanych należy przekazać Miejskiemu Konserwatorowi Zabytków w Białymstoku
a) imienia, nazwiska i adresu osoby, o której mowa w pkt 1,
b) dokumentów potwierdzających spełnienie przez tę osobę wymagań, o których mowa
w art. 37c w/w ustawy
c) oświadczenia osoby, o której mowa w pkt 1, o przejęciu przez tę osobę obowiązku kierowania robotami budowlanym.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ,
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ, tj.:
1) opis przedmiotu zamówienia (OPZ):
a) przedmiar budowlany dla zadania nr 1,
b) przedmiar elektryczny dla zadania nr 1,
c) oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla zadania nr 1
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 47895,90 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2 - Wykonanie remontu klatek schodowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Niedźwiedziej 37, i część kl. II przy ul. Barszczańskiej 3w Białymstoku.
Zakres robót budowlanych
- zabezpieczenie podłóg folią,
- zabezpieczenie okien i drzwi folią,
- przygotowanie podłoża, usunięcie wszystkich powłok malarskich,
- wykonać gładzie gipsowe – dwukrotne szpachlowanie,
- dwukrotne malowanie lamperii farbą olejną (kolor do uzgodnienia z Zamawiającym),
- malowanie pozostałych powierzchni ścian i sufitów farbą emulsyjną na kolor biały,
- malowanie farbą: szafek, brudników, rur, cokołów betonowych,
- podwyższenie balustrady do wysokości 1,1 m, zastosować płaskownik 40x5 mm, rozstaw poprzeczek dopasować do istniejącej balustrady,
- malowanie farbą balustrad z wymianą gumowego pochwytu,
- czyszczenie osprzętu instalacji elektrycznej włączników, opraw, grzejników,
- zmycie podłóg, okien po zrealizowaniu robót,
- wymiana drzwi wewnętrznych zejście do piwnicy(3 szt.):
skrzydło o wymiarach 800x 2000 mm,
płytowe pełne, białe, otwierane zgodnie z istniejącym układem,
wyposażone w zawiasy, zamek, szyld biały z klamką, wkładka pozostaje istniejąca.
- wymiana drzwi wejściowych zewnętrznych na klatkę schodową:
stolarka o wymiarach 1000x2250 mm jednoskrzydłowa, z ramą (wymiar drzwi należy sprawdzić w naturze),
rama stalowa zimna malowana proszkowo - kolor do uzgodnienia z Zamawiającym
w drzwiach zamontować klamko - gałkę, samozamykacz i stopkę,
stosować zamki dostosowane do istniejącej instalacji domofonowej, wkładka pozostaje istniejąca (można stosować istniejące elektrozaczepy),
zawiasy przykręcane do ramy – 3 zawiasy,
pojedyncza szyba bezpieczna z podziałem jak istniejący reszta wypełniona panelem,
- wokół drzwi wejściowych wykonać tynk żywiczny – kolor do uzgodnienia z Zamawiającym
- zamontować kratę otwieraną przy oknie na klatce schodowej.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ, tj.:
1) opis przedmiotu zamówienia (OPZ):
a) przedmiar budowlany dla zadania nr 2,
b) przedmiar elektryczny dla zadania nr 2,
c) oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla zadania nr 2,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 60004,54 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 3 - Wykonanie remontu klatek schodowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Matejki 22, 24, 26, 28, w Białymstoku.Zakres robót budowlanych:
- zabezpieczenie podłóg folią,
- zabezpieczenie okien i drzwi folią,
- przygotowanie podłoża, zeskrobanie luźnych fragmentów farby, gruntowanie,
- uzupełnienie ubytków gładzią gipsową,
- dwukrotne malowanie lamperii farbą olejną (kolor do uzgodnienia z Zamawiającym),
- malowanie pozostałych powierzchni ścian i sufitów farbą emulsyjną na kolor biały,
- malowanie farbą: szafek, brudników, rur, drabin, wyłazu
- malowanie farbą balustrad z wymianą gumowego pochwytu,
- wymiana kratek wentylacyjnych,
- czyszczenie osprzętu instalacji elektrycznej, grzejników,
- zmycie podłóg, okien po zrealizowaniu robót,
- wymiana drzwi wewnętrznych zejście do piwnicy (płytowe, gładkie w kolorze białym, szyld biały z klamką wkładka pozostaje istniejąca).
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ, tj.:
1) opis przedmiotu zamówienia (OPZ):
a) przedmiar budowlany dla zadania nr 3,
b) przedmiar elektryczny dla zadania nr 3,
c) oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla zadania nr 3,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 86629,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103680,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASbud Sławomir Adamczuk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5422703028
7.3.4) Miejscowość: Niewodnica Korycka
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B&G BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5423489761
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 208000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 93000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASbud Sławomir Adamczuk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5422703028
7.3.4) Miejscowość: Niewodnica Korycka
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 93000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |