Usługi geodezyjne wykonywane na nieruchomościach będących w Zasobie KOWR OT w Bydgoszczy, położonych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, z podziałem na części - 3 zadania.
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00310074
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310074/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-26 10:22
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b7a3ac2-4729-4e46-8ec3-dfeee4f2781a
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
Wykonawcy
3 przyznane
ZENON TRZĘSAŁAKalisz, PL · lot 0
8850 PLNMG Geodeta Mariusz GawronRzeczenica, PL · lot 1
6700 PLNMG Geodeta Mariusz GawronRzeczenica, PL · lot 2
2200 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310074 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi geodezyjne wykonywane na nieruchomościach będących w Zasobie KOWR OT w Bydgoszczy, położonych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, z podziałem na części
- 3 zadania.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Hetmańska 38
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-039
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.bydgoszcz@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/5138631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarowanie Zasobem Własności Rolnej Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi geodezyjne wykonywane na nieruchomościach będących w Zasobie KOWR OT w Bydgoszczy, położonych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, z podziałem na części- 3 zadania.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b7a3ac2-4729-4e46-8ec3-dfeee4f2781a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310074
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061775/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługi geodezyjne wykonywane na nieruchomościach, będących w Zasobie KOWR OT Bydgoszcz, z uwzględnieniem podziału na części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237010
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BYD.WO.260.12.2026.MB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 15755,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1Lokalizacja- działka nr 241 o pow. 33,8069 ha, obręb Stara Wieś gmina Rojewo powiat inowrocławski. Księga Wieczysta – BY1I/00046154/2. Nieruchomość rolna niezabudowana.
MPZP: nie obowiązuje.
STUDIUM: B3 – jednostka o charakterze ekologiczno-rolniczym
Zakres prac: Podział działki nr 241 obręb Stara Wieś, gm. Rojewo o pow. 33,8069 ha polegać będzie na wydzieleniu pięciu (5) nowych działek zgodnie z projektem podziału (o pow. 2,0000 ha, 3,0868 ha, 6,1194 ha, ok. 7,5 ha, ok. 15,1 ha) wraz z wyniesieniem znaków granicznych. Przy podziale należy uwzględnić ewentualną konieczność przeprowadzenia rozgraniczenia nieruchomości. Przed złożeniem do Starostwa Powiatowego wstępnego projektu podziału Wykonawca jest zobowiązany przedłożyć do zaopiniowania Zamawiającemu do akceptacji wstępny projekt podziału. Po podziale geodeta zobowiązany jest dostarczyć zlecającemu wypis i wyrys do celów prawnych dla nowo powstałych działek oraz dokonanie stabilizacji znaków granicznych podziemnie i powierzchniowo, forma stabilizacji – kamienie graniczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
4.5.5.) Wartość części: 4600 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2Lokalizacja- działka nr 84/3420 o pow. 15,3420 ha, obręb Szkocja gmina Szubin, powiat nakielski. Księga Wieczysta – BY1U/00032994/2. Nieruchomość rolna niezabudowana. Dla nieruchomości nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Nie została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Szubin, nie wskazuje się zmiany funkcji oraz charakteru zagospodarowania, jeśli użytkowana jest jako łąka to jako takie określa się jej przeznaczenie. Częściowo działka znajduje się na obszarze oznaczonym jako szczególnie zagrożony powodziom. Działka znajduje się jednostce planistycznej nr 2, która cechuje się wielofunkcyjnością oraz z różnicowanym charakterem i użytkowaniem terenu.
Zakres prac:
1) Podział działki nr 84/65 na trzy mniejsze oznaczone na projekcie podziału jako A, B, C o powierzchniach odpowiednio 5,8520 ha (A), 6,7600 ha (B), 2,7300 ha (C).
2) Podział polegać będzie na wydzieleniu działek o powierzchniach zgodnych z trzema umowami dzierżaw.
3) Nowopowstałe działki powinny mieć zapewniony dostęp do drogi.
4) Należy uwzględnić ewentualną konieczność przeprowadzenia rozgraniczenia nieruchomości.
5) Przed złożeniem do Starostwa Powiatowego dokumentacji podziałowej wykonawca jest zobowiązany przedłożyć do zaopiniowania zamawiającemu wstępny projekt podziału z wykazem zmian gruntowych.
6) Powierzchniowa stabilizacja znaków granicznych w formie kamieni granicznych.
Po podziale geodeta zobowiązany jest dostarczyć zlecającemu dokumentację w postaci wypisu i wyrysu do celów prawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
4.5.5.) Wartość części: 8455,28 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 3Lokalizacja- działka nr 31 o pow. 3,2800 ha, obręb Dobrylewo gmina Żnin, powiat nakielski. Księga Wieczysta – BY1Z/00002616/3. Nieruchomość gruntowa niezabudowana.
Plan ogólny: brak.
MPZP: nie obowiązuje.
Studium: strefa wiejska, częściowo tereny produkcji rolniczej, częściowo tereny chronionych gruntów klasy II, IIIa i IIIb, częściowo tereny niskiej i średniej przydatności.
Zakres prac: Wznowienie lub ustalenie lub rozgraniczanie jednego odcinka działki nr 31 obręb Dobrylewo gmina Żnin przylegającego do działki nr 124 obręb Dobrylewo stanowiącej drogę powiatową 2308C Wawrzynki-Redczyce-Wilczkowo na załączniku zaznaczony kolorem czerwonym. Prace mają na celu potwierdzenie czy działka nr 31 zajęta jest pod drogę powiatową nr 2308C. Geodeta zobowiązany jest na tym odcinku dokonać stabilizacji znaków granicznych powierzchniowo (kamienie graniczne) oraz przedłożyć zamawiającemu stosowny dokument potwierdzający przyjęcie dokumentacji do zasobu PODGiK.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
4.5.5.) Wartość części: 2700,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8850,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8850,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Geodezyjno-Kartograficzne „POMIAR” inż. Zenon Trzęsała
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 968-023-56-74
7.3.3) Ulica: ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 60/2
7.3.4) Miejscowość: Kalisz
7.3.5) Kod pocztowy: 62-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8850,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MG Geodeta Mariusz Gawron
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 558-171-37-14
7.3.3) Ulica: ul. Lipowa 17
7.3.4) Miejscowość: Rzeczenica
7.3.5) Kod pocztowy: 77-304
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 65 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MG Geodeta Mariusz Gawron
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 558-171-37-14
7.3.3) Ulica: ul. Lipowa 17
7.3.4) Miejscowość: Rzeczenica
7.3.5) Kod pocztowy: 77-304
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający informuje, że w pozycjach wartość zamówienia (4.3.1) oraz wartość części (4.5.5.) podana wartość jest toszacunkowa wartość zamówienia ustalona przed wszczęciem postępowania.
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |