„Modernizacja budynku Urzędu Miejskiego - c.o.”
Gmina Radomyśl Wielki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00310146
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310146/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-26 10:39
- Lokalizacja
- Radomyśl Wielki, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b90f165d-5dff-4e3e-b883-2c4361258210
- Identyfikator
- 8171954408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310146 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku Urzędu Miejskiego - c.o.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radomyśl Wielki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661228
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 32
1.5.2.) Miejscowość: Radomyśl Wielki
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-310
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radomyslwielki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radomyslwielki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/radomyslwielki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja budynku Urzędu Miejskiego - c.o.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b90f165d-5dff-4e3e-b883-2c4361258210
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310146
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057464/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Modernizacja budynku Urzędu Miejskiego- c.o.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00170539
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DiGN-IV.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 357602,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji centralnego ogrzewania w budynku Urzędu Miejskiego, który będzie polegać na:
- wydzieleniu z istniejącego pomieszczenia kotłowni, kotłowni o mniejszej powierzchni,
- wymianie istniejącego kotła gazowego, na kocioł gazowy o większej sprawności,
- wymianie całej instalacji centralnego ogrzewania w części budynku Urzędu Miejskiego (wymiana instalacji c.o. nie obejmuje pomieszczeń zajmowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej),
- wykonaniu instalacji wodnej, kanalizacji sanitarnej, elektrycznej,
- rozbudowie wewnętrznej instalacji gazowej wraz z montażem szafki gazowej z zaworem detekcji gazu, na ścianie zewnętrznej budynku, nad szafką z gazomierzem.
UWAGA:
Roboty budowlane będą wykonywane w obiekcie czynnym i sposób ich prowadzenia musi umożliwiać normalne funkcjonowanie obiektu w trakcie prowadzenia robót. Wykonawca zobowiązuje się zorganizować je tak, aby nie narażać pracowników oraz klientów urzędu na niebezpieczeństwo i uciążliwości wynikające z prowadzonych robót. Wymaga się szczególnej ostrożności w prowadzeniu prac, w szczególności zapewnienia odpowiednich zabezpieczeń i osłon, utrzymywanie placu budowy w należytym porządku. W związku z powyższym wykonawca musi uwzględnić koszty zabezpieczenia wykonywanych robót w cenie oferty.
Prace wyburzeniowe, kurzące należy przewidzieć po godzinach pracy Urzędu (tj. poniedziałek w godz. 16:00- 20:00, wtorek-piątek w godz. 15:30-20:00). Zamawiający może wyrazić zgodę na prowadzenie prac budowlanych w soboty. W przypadku zamiaru wykonywania prac w soboty Wykonawca zobowiązany jest zawiadomić z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem Zamawiającego o takim zamiarze i uzyskać zgodę Zamawiającego.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Przedmiarach robót, Kosztorysach ofertowych, dokumentacji technicznej oraz Szczegółowej Specyfikacji Technicznej stanowiących załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45442100-8 - Roboty malarskie
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221794,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 268354,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 221794,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTALSERWIS Sebastian Kucharzyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8733279930
7.3.4) Miejscowość: Chojnik
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 221794,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |