Dostawa samochodu typu pickup dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy II postępowanie
SZKOŁA PODOFICERSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BYDGOSZCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00310150
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310150/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-26 10:39
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cdc7cf5b-e51f-4ff3-9aef-49a5caf99e2f
- Identyfikator
- 9531094487
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310150 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu typu pickup dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODOFICERSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BYDGOSZCZY
1.3.) Oddział zamawiającego: SP PSP
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090585370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Glinki 86
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-861
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 523498490
1.5.8.) Numer faksu: +48 523753077
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sppsp.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sppsp.bydgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13179401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodu typu pickup dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy II postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdc7cf5b-e51f-4ff3-9aef-49a5caf99e2f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310150
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00133185/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Dostawa samochodu typu pickup dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265355
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPT.2370.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 347496,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest samochód typu pickup. Pojazd musi być fabrycznie nowy, (Zamawiający dopuszcza rok produkcji podwozia 2026). Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z załącznikami nr 3 do SWZ SPT.2370.8.2026.
2. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia:
1) Ofertę należy sporządzić zgodnie z wymaganymi przepisami prawa oraz treścią niniejszej SWZ,
2) Wymagany okres realizacji zamówienia wynosi do 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jednak nie później niż do 10 grudnia 2026 r.,
2.2 Zapewnić pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na cały pojazd:
1) podać okres gwarancji na zabudowę z wyposażeniem (parametr oceniany),
2) podać okres gwarancji na podwozie (parametr oceniany)
Wymagany okres gwarancji wynosi min. 24 miesiące, należy to wpisać w załączniku nr 1 i 3 do SWZ, licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego. Okres gwarancji dłuższy niż 60 miesięcy nie powoduje przyznania większej liczby punktów.
3) Udzielić na przedmiot zamówienia 24 miesięcy rękojmi za wady.
4) Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały również we wzorze projektowanych postanowień umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych
34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 312666,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 325335,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 312666,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ren Car Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6420000429
7.3.3) Ulica: Gliwicka 190
7.3.4) Miejscowość: Rybnik
7.3.5) Kod pocztowy: 44-207
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 312666,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |