Prace wykończeniowe w budynku Compact Lab Pleszew w ramach zadania inwestycyjnego „Compact Lab w Pleszewie - etap II”
Miasto i Gmina Pleszew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00310249
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310249/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-26 11:04
- Lokalizacja
- Pleszew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-05468e03-2b68-4fbf-8791-375e92a75309
- Identyfikator
- 6080074221
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310249 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace wykończeniowe w budynku Compact Lab Pleszew w ramach zadania inwestycyjnego „Compact Lab w Pleszewie - etap II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Pleszew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Pleszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pleszew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.pleszew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13132791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace wykończeniowe w budynku Compact Lab Pleszew w ramach zadania inwestycyjnego „Compact Lab w Pleszewie - etap II”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05468e03-2b68-4fbf-8791-375e92a75309
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310249
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034708/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Compact Lab w Pleszewie – etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 – Priorytet 7 „Fundusze europejskie na wielkopolskie inicjatywy lokalne” Działania 7.2 „Rewitalizacja – Instrumenty finansowe”, współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225589
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.042.1.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4631600,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie pn. „Prace wykończeniowe w budynku Compact Lab Pleszew w ramach zadania
inwestycyjnego „Compact Lab w Pleszewie - etap II”:
a) Przeprowadzenie prac wykończeniowych w budynku Compact Lab Pleszew, zlokalizowanym
w Pleszewie, przy ul. Kolejowej 10 o parametrach:
- powierzchnia użytkowa: 3.008,06 m2
- powierzchnia zabudowy: 933,57 m2
- kubatura budynku: 14.745,00 m3
- ilość kondygnacji: 1 podziemna + 3 nadziemne
- długość budynku: 38,24m
- szerokość budynku: 27,21m
- wysokość budynku do kalenicy: 14,63m
b) uzyskanie pozwolenia na użytkowanie budynku użyteczności publicznej w imieniu i na rzecz
Zamawiającego z poniesieniem przez Wykonawcę wszystkich kosztów z tym związanych (między
innymi: zgłoszenia i odbiory, Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Straży Pożarnej, decyzje
i zawiadomienia odpowiednich organów, opracowania odpowiednich instrukcji, schematów p.poż
bhp, planów dla budynku, zamontowanie elementów i oznaczeń p.poż i bhp, oraz innych elementów
niezbędnych, niewymienionych w dokumentach przetargowych, a wymaganych przepisami prawa
w celu uzyskania pozwolenia na użytkowanie).
2) W ramach niniejszego zamówienia wykonać należy m.in. następujące prace wykończeniowe istniejącego
budynku użyteczności publicznej:
- przebudowa istniejących instalacji,
- roboty wykończeniowe budowlane,
- wykonanie posadzek
- malowanie i tapetowanie ścian
- układanie płytek na ścianach i podłogach
- wykonanie sufitów podwieszanych
montaż grzejników
- montaż lamp i punktów oświetleniowych
- montaż armatury łazienkowej
- montaż stolarki drzwiowej
- dostawa szafek pod umywalki
- wykonanie zabudowy g-k
- niezbędne modyfikacje instalacji elektrycznych i sanitarnych (wod-kan, gazowa, centralnego
ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji).
Zadanie szczegółowo opisane w załącznikach 1a – 1c do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
44411000-4 - Wyroby sanitarne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
31681000-3 - Akcesoria elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5809654,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8450422,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5809654,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD USŁUGOWO-REMONTOWY IDZIASZEK SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861478534
7.3.3) Ulica: Jarocińska 11C
7.3.4) Miejscowość: Nowe Miasto nad Wartą
7.3.5) Kod pocztowy: 63-040
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Podwykonawstwo w robotach z branży sanitarnej i w robotach z branży elektrycznej.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5809654,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 154 dni
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |