Usługi psychoedukacyjne, terapeutyczne i rozwojowe dla uczestników projektu ”Lepsza Przyszłość. Wsparcie Pomorskiej Psychiatrii” realizowanego przez Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku.

Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00310292
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00310292/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-26 11:16
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a7ceb9ba-449b-4d7b-ace7-500506b6129c
Identyfikator
8392435368
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi fizjoterapiiUsługi psychiatryczne lub psychologiczne

Wykonawcy

3 przyznane

EDU FUN Marta NowakowskaSłupsk, PL · lot 5
49 680 PLN
WHITE FOX Krzysztof NowakowskiSłupsk, PL · lot 6
35 000 PLN
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA REMEDIUMSłupsk, PL · lot 10
49 200 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310292 z dnia 2026-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi psychoedukacyjne, terapeutyczne i rozwojowe dla uczestników projektu ”Lepsza Przyszłość. Wsparcie Pomorskiej Psychiatrii” realizowanego przez Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770901497

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Obrońców Wybrzeża 4

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@psychiatria-slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psychiatria-slupsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a7ceb9ba-449b-4d7b-ace7-500506b6129c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi psychoedukacyjne, terapeutyczne i rozwojowe dla uczestników projektu ”Lepsza Przyszłość. Wsparcie Pomorskiej Psychiatrii” realizowanego przez Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7ceb9ba-449b-4d7b-ace7-500506b6129c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310292

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045413/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Realizacja usług psychoedukacyjnych, terapeutycznych i rozwojowych dla uczestników projektu" Lepsza Przyszłość.Wsparcie Pomorskiej Psychiatrii"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

”Lepsza Przyszłość. Wsparcie Pomorskiej Psychiatrii”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00234125

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 01/TP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 197918,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

KONSULTACJE INDYWIDUALNE ZE SPECJALISTĄ - TRENER PERSONALNY /JOGA/FITNESS DZIECI I MŁODZIEŻ Łączny wymiar: 50 godzin tj. jedna konsultacja to czas 60 min/ pełna godzina zegaro-wa
Celem konsultacji będzie poprawa ogólnej sprawności fizycznej uczestników, kształto-wanie prawidłowych nawyków zdrowotnych oraz promowanie aktywnego stylu życia. Za-jęcia mają również wspierać rozwój psychofizyczny dzieci i młodzieży oraz wzmacniać ich dobrostan zdrowotny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 8000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

KONSULTACJE INDYWIDUALNE DIETETYCZNE DZIECI I MŁODZIEŻ, SPOTKA-NIA/WARSZTATY GRUPOWE DLA OSÓB DOROSŁYCH Łączny wymiar: 66 godzin (jedna konsultacja to czas 60 min/ pełna godzina zegarowa) w tym 30 godzin indywidualnych realizowanych wśród dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 20 lat i 36 godzin spotkań grupowych realizowanych wśród osób dorosłych

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.5.5.) Wartość części: 11880,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

KONSULTACJE INDYWIDUALNE FIZJOTERAPEUTYCZNE DZIECI I MŁODZIEŻY Łączny wymiar: 20 godzin - jedna konsultacja to czas 60 min/ pełna godzina zegarowa
Usługa polegać będzie na prowadzeniu konsultacji fizjoterapeutycznych ukierunkowa-nych na wspieranie prawidłowego rozwoju ruchowego uczestników, profilaktykę wad postawy oraz poprawę ogólnej sprawności fizycznej dzieci i młodzieży.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 3600,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

KONSULTACJE GRUPOWE FIZJOTERAPEUTYCZNE DLA DOROSŁYCH Łączny wymiar: 36 godzin - jedna konsultacja to czas 60 min/ pełna godzina zegarowa Usługa polegać będzie na prowadzeniu konsultacji fizjoterapeutycznych ukierunkowanych na poprawę sprawności ruchowej uczestników, profilaktykę schorzeń układu ruchu oraz promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 10800,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

WEEKENDOWY WYJAZD PSYCHOEDUKACYJNY Łączny wymiar: 2 wyjazdy po 48h - dwa wyjazdy weekendowe – rozpoczynające się wyjazdem w godzinach popołudniowych w piątek i kończący się w godzinach popołu-dniowych w niedzielę (razem 48 h). W godziny wyjazdu wliczony jest czas podróży z miejsca zbiórki do miejsca zakwaterowania i nie może być on dłuższy niż dwie godziny w jedną stronę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 49350,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

JEDNODNIOWE WYJAZDY RODZINNE Łączny wymiar:
42 godzin tj. trzy wyjazdy po 14 godzin

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 51300,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

WARSZTATY TWÓRCZO-ROZWOJOWE ZWIĄZANE Z ZAINTERESOWANIAMI DZIECI I MŁODZIEŻY Z ELEMENTAMI KULTURY, RĘKODZIEŁA I INTEGRACJI. Łączny wymiar:
14 spotkań po 3 godziny każde (łączna ilość godzin 42)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 36400,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

WARSZTATY BUDUJĄCE PEWNOŚĆ SIEBIE - FRYZJERSTWO Realizacja warsztatów budujących pewność siebie dla uczestników dzieci i młodzież ob-jętych wsparciem Klubu Młodego Pacjenta, obejmujących elementy pracy nad wizerun-kiem, ekspresją ruchową oraz świadomością własnego ciała. Celem warsztatów jest wzmacnianie poczucia własnej wartości uczestników, rozwijanie umiejętności dbania o własny wizerunek oraz kształtowanie pozytywnego stosunku do własnego ciała i wyglą-du.
Łączny wymiar:
3 spotkania w łącznym wymiarze czasu 10 godzin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 7370,00 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

WARSZTATY BUDUJĄCE PEWNOŚĆ SIEBIE - MODYSTKA, STYLISTKA MODY Realizacja warsztatów budujących pewność siebie obejmujących elementy pracy nad wi-zerunkiem oraz świadomością własnego ciała. Celem warsztatów jest wzmacnianie po-czucia własnej wartości uczestników, rozwijanie umiejętności dbania o własny wizeru-nek oraz kształtowanie pozytywnego stosunku do własnego wyglądu.
Łączny wymiar:
3 spotkania w łącznym wymiarze czasu 10 godzin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 7370,00 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

WARSZTATY BUDUJĄCE PEWNOŚĆ SIEBIE: KOSMETYCZKA Realizacja warsztatów budujących pewność siebie obejmujących elementy pracy nad wi-zerunkiem oraz świadomością własnego ciała. Celem warsztatów jest wzmacnianie po-czucia własnej wartości uczestników, rozwijanie umiejętności dbania o własny wizeru-nek oraz kształtowanie pozytywnego stosunku do własnego wyglądu.
Łączny wymiar:
3 spotkania w łącznym wymiarze czasu 10 godzin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 7370,00 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

WARSZTATY TWÓRCZO-ROZWOJOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Łączny wymiar:
20 spotkań, czas trwania jednego spotkania max 3 godziny
Miejsce realizacji usługi
Warsztaty realizowane są w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie miasta Słupska w przestrzeni spełniającej wymogi bezpieczeństwa oraz przystosowanej do prowadzenia zajęć warsztatowych.
Ilość osób biorąca udział
 4–6 uczestników w przypadku zajęć wymagających pracy z narzędziami lub materia-łami podwyższonego ryzyka,
 6–10 uczestników w przypadku warsztatów manualnych i twórczych,
 w przypadku form pokazowo-edukacyjnych dopuszcza się większą liczbę uczestni-ków, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 49200,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie składania ofert nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie składania ofert, nie złożono żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu wykonawca złożył ofertę z ceną 4860,00 , cena ta przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia która wynosi 3600,00.Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej złożonej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z odrzuceniem jedynej złożonej w tej części oferty (z powodu braku odpowiedzi na wezwania) nie pozostała żadna oferta podlegająca badaniu.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejsze oferty przewyższa kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinalizowanie zamówienia.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49680,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49680,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49680,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EDU FUN Marta Nowakowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6721839546

7.3.3) Ulica: Bohaterów Westerplatte 53D/2

7.3.4) Miejscowość: Słupsk

7.3.5) Kod pocztowy: 76-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49680,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-31

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WHITE FOX Krzysztof Nowakowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8392818046

7.3.3) Ulica: Hubalczyków 8

7.3.4) Miejscowość: Słupsk

7.3.5) Kod pocztowy: 76-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-31

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie składania ofert nie złożono żadnej oferty.

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie składania ofert nie złożono żadnej oferty.

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie składania ofert, nie złożono żadnej oferty.

Część 11

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 11)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 11)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjalna REMEDIUM

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8393178666

7.3.3) Ulica: Niedziałkowskiego 6

7.3.4) Miejscowość: Słupsk

7.3.5) Kod pocztowy: 76-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 11)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-06-18 do 2027-12-31
2026-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi