Dostawa przyczepy rolniczej w ramach projektu pn: ,,Podniesienie potencjału szkoły w Sędziejowicach"
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00310318
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310318/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-26 11:21
- Lokalizacja
- Sędziejowice-Kolonia, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85245e64-7edf-4201-b0cf-a6cc11f70415
- Identyfikator
- 8311440538
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310318 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa przyczepy rolniczej w ramach projektu pn: ,,Podniesienie potencjału szkoły w Sędziejowicach"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000095615
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sędziejowice - Kolonia 10
1.5.2.) Miejscowość: Sędziejowice-Kolonia
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-160
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zsckrsedziejowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsrgrabski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zsrgrabski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa przyczepy rolniczej w ramach projektu pn: ,,Podniesienie potencjału szkoły w Sędziejowicach"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85245e64-7edf-4201-b0cf-a6cc11f70415
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310318
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00219845/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa przyczepy rolniczej w ramach projektu pn: ,,Podniesienie potencjału szkoły w Sędziejowicach.''
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt nr FELD.08.08-IZ.00-0061/24 pn. „Podniesienie potencjału szkoły w Sędziejowicach.”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293145
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.ZSCKR.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 69920,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyczepy rolniczej w ramach projektu pn.: „Podniesienie potencjału szkoły w Sędziejowicach.” nr FELD.08.08-IZ.00-0061/24 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
2.
Szczegółowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA został przedstawiony w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ.
3.
Dostarczony sprzęt musi być:
•
fabrycznie nowy i niepowystawowy, pochodzić z legalnego źródła, być objęte pakietem usług gwarancyjnych zawartych w cenie urządzenia, bez obciążeń prawami osób trzecich, spełniające co najmniej parametry określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia,
•
kompletny (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami niezbędnymi do uruchomienia i użytkowania), a jego zakup i korzystanie z niego zgodnie z przeznaczeniem nie narusza prawa, w tym prawa osób trzecich, a w zakresie bezpieczeństwa odpowiada normom CE, wyposażony w okablowanie, akcesoria montażowe, zasilacze oraz wszystkie inne komponenty, zapewniające właściwą instalację i użytkowanie (np. przewody zasilające).
5.
Zamawiający nie stawia wymogu, o którym mowa w art. 95 ust. 1 Ustawy, to jest zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę, gdyż brak jest czynności polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.
6.
UWAGA: Ilekroć w dokumentacji przetargowej, w tym specyfikacji warunków zamówienia, wskazano markę lub pochodzenie produktu lub urządzenia, należy przyjąć, że za każdą nazwą jest umieszczone słowo „lub równoważne”, tzn. że materiały, urządzenia itp. będą posiadały (charakteryzowały się) wszystkimi parametrami nie gorszymi niż opisane w niniejszej dokumentacji dla danej pozycji przedmiotu zamówienia.
7.
Zgodnie z treścią art. 99 ust. 5 Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.) jeżeli przedmiot zamówienia opisano przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, dopuszcza się stosowanie rozwiązań równoważnych, co do ich cech i parametrów, a wszystkie ewentualne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów użyte w opisie przedmiotu zamówienia powinny być traktowane jako definicje
Projekt nr FELD.08.08-IZ.00-0061/24 pn „Podniesienie potencjału szkoły w Sędziejowicach.” współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027
standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe urządzeń wyrobów zastosowanych w niniejszej dokumentacji. Obowiązek udowodnienia równoważności leży po stronie Wykonawcy.
8.
Dostarczone urządzenia muszą spełniać następujące warunki:
a)
posiadać deklaracje CE – Wykonawca składa certyfikat na wezwanie Zamawiającego przy dostawie, o ile Zamawiający wezwie do złożenia dokumentu,
b)
posiadać dołączone niezbędne instrukcje i materiały dotyczące użytkowania, w języku polskim – o ile dotyczy,
c)
posiadać okres gwarancji nie krótszy niż 12 miesięcy, w szczególności zgodnie z OPZ,
d)
oferowane pomoce dydaktyczne/sprzęt w dniu składania ofert nie mogą być przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży.
9.
Wykonawca zobowiązany jest w ramach niniejszego postępowania do dostawy przedmiotu zamówienia, wniesienia do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń, montażu oraz sprawdzenia poprawności działania dostarczonych pomocy dydaktycznych wyposażenia – o ile sprawdzenie jest niezbędne – uzasadnione oraz przeszkolenia kadry Zamawiającego zgodnie z OPZ. Przy dostawie nastąpi odbiór przedmiotu zamówienia, na okoliczność powyższą, zostanie sporządzony protokół odbioru, do podpisania przez strony.
10.
Zamawiający będzie rozliczał się z Wykonawcą wyłącznie w walucie polskiej (PLN).
4.5.3.) Główny kod CPV: 34223300-9 - Przyczepy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
16500000-0 - Przyczepy lub naczepy samozaładowcze i wyładowcze do celów rolniczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ oferta z najwyższą ilością punktów przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 87330,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102090,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |