Zakup autobusu szkolnego dla Gminy Magnuszew
GMINA MAGNUSZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00310328
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310328/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-26 11:24
- Lokalizacja
- Magnuszew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-101fd2ca-6af1-4514-9099-1106ca968064
- Identyfikator
- 8121914938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310328 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup autobusu szkolnego dla Gminy Magnuszew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAGNUSZEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Saperów 24
1.5.2.) Miejscowość: Magnuszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-910
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: przetargi@magnuszew.pl
1.5.8.) Numer faksu: przetargi@magnuszew.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@magnuszew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugmagnuszew.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://magnuszew.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup autobusu szkolnego dla Gminy Magnuszew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-101fd2ca-6af1-4514-9099-1106ca968064
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310328
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079046/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Zakup autobusu szkolnego dla Gminy Magnuszew
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257069
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.31.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego autobusu szkolnego, kompletnego
i wolnego od wad autobusu przeznaczonego do przewozu osób oraz dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Magnuszew.
2. Oferowany pojazd musi być fabrycznie nowy – rok produkcji 2026, o liczbie miejsc siedzących 20 (łącznie z siedzeniem kierowcy)
3. Zadanie pn. ,,Zakup autobusu szkolnego dla Gminy Magnuszew” jest współfinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego”, w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia „Autobusy dla mazowieckich szkół - edycja 2026r.
4. Zmawiający wymaga, aby autobus był koloru pomarańczowego. Odcień koloru do uzgodnienia
z Zamawiającym.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określone zostały w załączniku nr 1a do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) Wskazane w opisie przedmiotu zamówienia parametry techniczne należy traktować jako wymagane minimum, co oznacza, że Wykonawca może zaoferować pojazd o lepszych i wyższych parametrach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34121000-1 - Autobusy i autokary
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 421275,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 480315,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 421275,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prezdsiębiorstwo Usługowe BUS SERVICE Jerzy jan Biedulewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8461077364
7.3.3) Ulica: Portowa 44
7.3.4) Miejscowość: Augustów
7.3.5) Kod pocztowy: 14-330
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 421275,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |