Remont drogi powiatowej nr 1346P na odcinku Śmieszkowo-Prusinowo
Zarząd Dróg Powiatowych w Czarnkowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00310442
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310442/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-26 11:52
- Lokalizacja
- Czarnków, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d201a9cb-031c-4c70-af5e-8b65821832d3
- Identyfikator
- 7631824671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310442 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1346P na odcinku Śmieszkowo-Prusinowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Czarnkowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570798870
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gdańska
1.5.2.) Miejscowość: Czarnków
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpczarnkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpczarnkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdpczarnkow/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 1346P na odcinku Śmieszkowo-Prusinowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d201a9cb-031c-4c70-af5e-8b65821832d3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310442
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00069687/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont DP 1346P Prusinowo - Śmieszkowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270128
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-2.2410.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remont drogi powiatowej nr 1346P na odcinku Śmieszkowo – Prusinowo” obejmuje swoim zakresem następujące prace:
- częściową rozbiórkę istniejących elementów dróg oraz nawierzchni drogowych w niezbędnym zakresie,
- wykonanie remontu nawierzchni jezdni poprzez wzmocnienie i ułożenie nowej nawierzchni bitumicznej z betonu asfaltowego,
- umocnienie poboczy warstwą kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie,
- wykonanie nawierzchni zjazdów na drogi gminne z betonu asfaltowego,
- wykonanie remontu i regulacji wysokościowej zjazdów zwykłych o nawierzchni gruntowej poprzez wykonanie nowej nawierzchni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
- regulacja wysokościowa istniejących zjazdów zwykłych z betonowej kostki brukowej,
- wykonanie odcinków odwodnienia liniowego w miejscu zlokalizowania ścieków podchodnikowych,
- remont istniejącego przepustu pod koroną drogi oraz odcinków zarurowania rowów pod zjazdami,
- profilowanie skarp w obrębie korpusu drogi,
- Remont drogi powiatowej nr 1346P na odcinku Śmieszkowo – Prusinowo
- bieżąca konserwacja istniejących rowów przydrożnych w pasie drogowym,
- miejscowe wzmocnienie podbudowy miejsc, które podczas użytkowania utraciły nośność,
- wymiana istniejącego oznakowania pionowego i odtworzenie oznakowania poziomego.
Szczegółowo przedmiot zamówienia określa:
- opinia geotechniczna: opracowanie z września 2025 r.
projekt wykonawczy: opracowanie z grudnia 2025 r.
specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót z grudnia 2025 r.
Pomocniczo przedmiot zamówienia określa:
Przedmiar robót z maja 2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Zamawiający, Zarząd Dróg Powiatowych w Czarnkowie, stosownie do treści art. 222 ust. 4 Pzp, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 2 000 000,00 zł brutto (słownie: dwa miliony 00/100).
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |