Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wielkopole na dz. nr ewid. 163 w km od 0+332 do km 0+631 – ETAP I
Gmina Gorzków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00310538
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310538/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-26 12:17
- Lokalizacja
- Gorzków-Osada, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-432ef10f-8675-4da7-8294-e3b52b2a549a
- Identyfikator
- 5641691130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310538 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wielkopole na dz. nr ewid. 163 w km od 0+332 do km 0+631 – ETAP I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorzków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371695
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 9
1.5.2.) Miejscowość: Gorzków-Osada
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-315
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 84 68 38 156
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gorzkow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorzkow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-432ef10f-8675-4da7-8294-e3b52b2a549a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wielkopole na dz. nr ewid. 163 w km od 0+332 do km 0+631 – ETAP I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-432ef10f-8675-4da7-8294-e3b52b2a549a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310538
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043111/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wielkopole na dz. nr ewid. 163 w km od 0+332 do km 0+631 – ETAP I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264451
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2026.KK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach przedsięwzięcia pn. „Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wielkopole na dz. nr ewid. 163 w km od 0+332 do km 0+631 – ETAP I”.
4.2. Zakres wykonywanych prac:
Droga mienia gminnego na działce nr ewid. 163 obręb Wielkopole jest drogą wewnętrzną. Przebudowa obejmuje odcinek przedmiotowej drogi o długości 299 mb. Projektowana podstawowa szerokość jezdni drogi gminnej na odcinku od 0+332 do km 0+631 wynosi 3,00 m. Odwodnienie drogi powierzchniowe z zagospodarowaniem wody na zieleńcu oraz przez płyty otworowe nawierzchni.
Szczegółowa część opisowa oraz część graficzna znajduje się w dokumentacji projektowej.
Roboty budowlane należy prowadzić zgodnie z projektem budowlanym, projektem stałej organizacji ruchu, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarami robót.
Ilości podane w przedmiarach robót są orientacyjne i nie stanowią podstawy do wykonania i rozliczenia zawartej umowy.
1) Zakres prac przewidziany do wykonania obejmuje m.in.:
a) Zabezpieczenie terenu robót,
b) Zapewnienie niezbędnych materiałów, sprzętu i urządzeń do wykonania przedmiotu umowy,
c) Wykonanie prac przygotowawczych,
d) Przeprowadzenie wszelkich robót zgodnie z zasadami określonymi w dokumentacji projektowej, zasadami wiedzy technicznej, obowiązującym Prawem budowlanym i przepisami wykonawczymi do tej ustawy oraz STWiORB,
e) Dokonanie wszelkich wymaganych ustawą Prawo budowlane czynności niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia.
2) Zakres wykonywanych robót:
a) Roboty przygotowawcze,
b) Roboty rozbiórkowe,
c) Zabezpieczenie infrastruktury elektroenergetycznej,
d) Wyprofilowanie terenu,
e) Wykonanie koryta pod nowe warstwy konstrukcyjne,
f) Wykonanie warstwy odsączającej z piasku o grubości 15 cm,
g) Ułożenie nawierzchni z płyt betonowych, typu JUMBO o wym. 100x75x12,5 cm, ułożonych na warstwie wyrównawczej z podsypki piaskowej,
h) Ustawienie oznakowania pionowego,
i) Zagospodarowanie i uporządkowanie terenu wokół inwestycji.
Konstrukcja nawierzchni
PRZEKRÓJ KONSTRUKCYJNY
Nawierzchnia z płyt typu JUMBO 100x75x12,5 cm,
Podsypka piaskowa – grubości 15 cm,
Warstwa separacyjna z geowłókniny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177635,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 247000,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177635,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUPA MICHAŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (dawniej: Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe)
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123506083
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177635,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |