Wymiana infrastruktury brzegowej i modernizacja sieci LAN

Ambasada RP w Moskwie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00518240
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00518240/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-26 13:45
Lokalizacja
Moskwa, RU
Kraj zamawiającego
RU
ID przetargu
ocds-148610-9d068dcf-4668-4338-9499-562ba69a95cc
Identyfikator
9909058420
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia siecioweInfrastruktura sieciowaSystem sieciowyModernizacja sieci

Wykonawcy

1 przyznane

SEVENET SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot 0
123 999 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00518240 z dnia 2024-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana infrastruktury brzegowej i modernizacja sieci LAN

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Moskwie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9909058420

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Klimashkina 4

1.5.2.) Miejscowość: Moskwa

1.5.3.) Kod pocztowy: 115-127

1.5.5.) Kraj: Rosja

1.5.7.) Numer telefonu: +74952311511

1.5.8.) Numer faksu: +74952311555

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: moskwa.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/rosja

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


placówka dyplomatyczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


placówka dyplomatyczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana infrastruktury brzegowej i modernizacja sieci LAN

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d068dcf-4668-4338-9499-562ba69a95cc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00518240

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane jest przez placówkę zagraniczną

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMB.MOSK.270.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymiana infrastruktury brzegowej i modernizacja sieci LAN

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32424000-1 - Infrastruktura sieciowa

32427000-2 - System sieciowy

32428000-9 - Modernizacja sieci

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sevenet S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 583-22-02-053

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 123999 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

2024-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy