Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Grunwaldzka 15 - modernizacja budynku
Gmina Miasto Krosno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00310622
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310622/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-26 12:36
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-811c052e-8fdc-47ed-a800-5c539e922f18
- Identyfikator
- 6840013798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310622 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Grunwaldzka 15 - modernizacja budynku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Krosno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 28a
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13257111.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Grunwaldzka 15 - modernizacja budynku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-811c052e-8fdc-47ed-a800-5c539e922f18
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310622
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037543/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Szkoła podstawowa nr 5 ul. Grunwaldzka 15 modernizacja budynku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286217
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.65.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Grunwaldzka 15 – modernizacja budynku” w formule „zaprojektuj i wybuduj”, obejmująca opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień oraz wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych zgodnie z wymaganiami określonymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym.
Podstawowy zakres wykonywanych robót:
1) Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej dla wszystkich branż objętych zamówieniem, wraz z wymaganymi uzgodnieniami, opiniami i dokumentacją powykonawczą.
2) Wymiana pionów wodociągowych.
3) Wymiana pionów kanalizacji sanitarnej.
4) Budowa i wymiana przyłącza kanalizacji sanitarnej.
5) Modernizacja instalacji hydrantowej.
6) Roboty demontażowe i rozbiórkowe.
7) Roboty budowlano-wykończeniowe.
8) Modernizacja instalacji ciepłej wody użytkowej (c.w.u.).
9) Modernizacja wewnętrznej instalacji gazowej.
10)Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej piwnic starej części budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45000000-7 - Roboty budowlane
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
38431100-6 - Aparatura do wykrywania gazów
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta dotycząca przedmiotowego postępowania.W związku z powyższym Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu przedmiotowego zamówienia na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z jego treścią Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |