Modernizacja pomieszczeń na klub środowiskowy "Akademia Uśmiechu"
GMINA KARPACZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00310651
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310651/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-26 12:41
- Lokalizacja
- Karpacz, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-634f998a-a83a-4bc4-8b30-b6db07b7de88
- Identyfikator
- 6110107759
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310651 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń na klub środowiskowy "Akademia Uśmiechu"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KARPACZ
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Karpacz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821552
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 54
1.5.2.) Miejscowość: Karpacz
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-540
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: +487576150
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_karpacz@karpacz.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.karpacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13232791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pomieszczeń na klub środowiskowy "Akademia Uśmiechu"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-634f998a-a83a-4bc4-8b30-b6db07b7de88
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310651
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013481/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Modernizacja pomieszczeń na klub środowiskowy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283508
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA.8141.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 300000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót instalacyjnych i wykończeniowych we wnętrzu lokalu użyteczności publicznej przy ul. Konstytucji 3 Maja 48b w Karpaczu w ramach zadania pn. „Modernizacja i adaptacja części Hali Sportowo-Widowiskowej w Karpaczu na potrzeby Klubu Środowiskowego Akademia Uśmiechu”. Lokal o powierzchni 164,70 m2 wyposażony jest w instalacje wewnętrzne: elektryczną, teletechniczną, wodną, kanalizacyjną, CO lokalne i wentylacyjną. Lokal jest w dobrym stanie technicznym i nadaje się do dalszego użytkowania jednak ze względu na zmianę charakteru użytkowania pomieszczenia wymagają modernizacji.
2. Zestawienie pomieszczeń:
Numer pomieszczenia Nazwa pomieszczenia Powierzchnia Rodzaj posadzki
01 Sala zabaw 55,0 m² Posadzka bezpieczna
02 Salka z aneksem 17,0 m² Wykładzina termozgrzewalna
03 WCd 7,6 m² Płytki ceramiczne
04 Szatnia 9,4 m² Wykładzina termozgrzewalna
05 Salka komput.-artyst. 20,5 m² Wykładzina termozgrzewalna
06 Kącik wyciszeń 5,1 m² Wykładzina termozgrzewalna
07 Pom. 5,5 m² Wykładzina termozgrzewalna
08 WCn 6,2 m² Płytki ceramiczne
09 WCc 2,7 m² Płytki ceramiczne
10 Pom. 5,5 m² Wykładzina termozgrzewalna
11 Korytarz 30,2 m² Posadzka bezpieczna
164,7 m²
3. Zakres robót dotyczy:
1) Demontaż umywalek, brodzików prysznicowych i misek ustępowych poza pomieszczeniem nr 08, gdzie mieści się toaleta dla niepełnosprawnych;
2) Demontaż ścianki działowej w pomieszczeniu 02 oraz fragmentu ścianki pomiędzy pomieszczeniami 05 i 06;
3) Skucie płytek ceramicznych ściennych we wszystkich pomieszczeniach poza pomieszczeniem 08 (toaleta dla niepełnosprawnych);
4) Skucie płytek ceramicznych na posadzkach we wszystkich pomieszczeniach;
5) Montaż lekkiej ścianki działowej GK gr 12,5 cm na stelażu systemowym w korytarzu wraz ze szpachlowaniem i przygotowaniem do malowania;
6) Przesunięcie gniazd elektrycznych zgodnie z projektem elektrycznym;
7) Montaż gniazdek elektrycznych zgodnie z projektem elektrycznym;
8) Montaż nowych grzejników w pomieszczeniu 01 zgodnie z projektem instalacji sanitarnych;
9) Wylanie posadzki samopoziomującej we wszystkich pomieszczeniach;
10) Wykonanie nowych podejść pod toalety w pomieszczeniu 03;
11) Przesunięcie podejścia pod zlewozmywak w aneksie kuchennym w pomieszczeniu 02;
12) Montaż stelaży pod toalety w pomieszczeniach 03 i 09;
13) Położenie płytek na ścianach w pomieszczeniach sanitarnych (03 i 09) do wys. 200 cm;
14) Położenie płytek ceramicznych w pomieszczeniach sanitarnych (03, 08 i 09);
15) Położenie wykładziny termozgrzewalnej w pomieszczeniach (02, 04, 05, 06, 07 i 10);
16) Malowanie wszystkich ścian farbą lateksową w kolorze ciepłej bieli;
17) Położenie wykładziny bezpiecznej w pomieszczeniu sali zabaw - 01 i korytarzu – 11 (winylowa);
18) Pomalowanie płytek ściennych farbą dedykowaną do malowania płytek w pomieszczeniu 08;
19) Malowanie fragmentu ściany w korytarzu farbą kredową;
20) Montaż płyt filcowych na fragmencie ściany w korytarzu;
21) Segregacja odpadów, transport, utylizacja.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 300.000,00 zł brutto (słownie: trzysta tysięcy złotych brutto). Najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę o 130.500,00 zł brutto (słownie: sto trzydzieści tysięcy złotych brutto).SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 430500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |