Modernizacja obiektu Ośrodka Informacji i Edukacji Turystycznej BdPN w Lutowiskach ( powtórzenie robót z 2025 r. )
BIESZCZADZKI PARK NARODOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00310903
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310903/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-26 13:35
- Lokalizacja
- Ustrzyki Górne, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-05b1408a-6213-468a-a5fe-234fe2f306e7
- Identyfikator
- 6891232725
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310903 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja obiektu Ośrodka Informacji i Edukacji Turystycznej BdPN w Lutowiskach ( powtórzenie robót z 2025 r. )
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: BIESZCZADZKI PARK NARODOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180792174
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 19
1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Górne
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-713
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: zamowienia@bdpn.pl
1.5.8.) Numer faksu: zamowienia@bdpn.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bdpn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bdpn.gov.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja obiektu Ośrodka Informacji i Edukacji Turystycznej BdPN w Lutowiskach ( powtórzenie robót z 2025 r. )2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05b1408a-6213-468a-a5fe-234fe2f306e7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310903
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00018338/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja obiektu Ośrodka Informacji i Edukacji Turystycznej w Lutowiskach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt realizowany z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 – Priorytet Energia i Klimat, Działanie nr FEPW.02.03 Bioróżnorodność, umowa nr FEPW.02.03-IW.01-0037/242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Wybór trybu z wolnej ręki uzasadnia fakt, że w 2025 r. zostało przeprowadzone postępowanie w trybie podstawowym, a możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu robót była przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu oraz SWZ dla zamówienia podstawowego. Wartość możliwych zamówień powtarzających została uwzględniona w szacunku dla całości zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp.261.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana pionów oraz poziomów i obwodów instalacji elektrycznej oświetleniowej oraz gniazd wtykowych (w tym okablowanie i osprzęt) w ramach inwestycji pod nazwą - Modernizacja obiektu Ośrodka Informacji i Edukacji Turystycznej BdPN w Lutowiskach
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LH PROJEKT Łukasz Hawrylik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6891104571
7.3.4) Miejscowość: Ustianowa Górna
7.3.5) Kod pocztowy: 38-700
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98901,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-23| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |