„Termomodernizacja wraz z rozbudową budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnowie”(2)

GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00310916
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00310916/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-26 13:39
Lokalizacja
Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49dc6490-d76e-427c-b09b-a4484759c800
Identyfikator
9261000601
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychSłoneczne moduły fotoelektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310916 z dnia 2026-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja wraz z rozbudową budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnowie”(2)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770267

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 68/410 97 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@krosnoodrzanskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krosnoodrzanskie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/krosnoodrzanskie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Termomodernizacja wraz z rozbudową budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnowie”(2)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49dc6490-d76e-427c-b09b-a4484759c800

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310916

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009191/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 „Termomodernizacja wraz z rozbudową budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnowie”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275541

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.2.2026.RS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje termomodernizację wraz z rozbudową budynku remizy Strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej wraz z niezbędną infrastrukturą na działce nr 122 w m. Czarnowo, gmina Krosno Odrzańskie. W ramach zamówienia należy wykonać: - wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, - docieplenie budynku płytami fasadowymi z wełny mineralnej, - ułożenie płytek ceramicznych 6x25 cm na elewacji frontowej w kolorze piaskowym, - zmiany w instalacjach kan. i elektrycznej, - montaż paneli fotowoltaicznych na dachu remizy liczba modułów – 10 szt. o łącznej mocy 5,7 kWp, - wykonanie schodów strychowych na poddasze nieużytkowe (prefabrykowany wyłaz na strych), -dobudowę garażu murowanego o wymiarach 5,85 x 11,70 m, - budowę zjazdu z drogi powiatowej, - budowę nowego zbiornika na ścieki bytowe, - budowę parkingu na samochody osobowe oraz budowę dojazdu do garażu o nawierzchni z tłucznia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ. Zamawiający wprowadził zmiany do pierwotnej dokumentacji projektowej. Zakres zmian dla prac związanych z termomodernizacją budynku OSP Czarnowo oraz zmiany związane wykonaniem prac budowlanych na budynku stanowią załącznik do dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający udostępnił przed otwarciem ofert informację, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 900.000,00 zł. Stosownie do art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych na realizację zamówienia.
2026-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane