Opracowanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie gminy Osielsko
Gmina Osielsko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00310954
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310954/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-26 13:46
- Lokalizacja
- Osielsko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8958543c-11a2-41f6-be76-e40c90bfe124
- Identyfikator
- 5542832610
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310954 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie gminy Osielsko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osielsko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350688
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szosa Gdańska 55A
1.5.2.) Miejscowość: Osielsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-031
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: justyna.janicka@osielsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.osielsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8958543c-11a2-41f6-be76-e40c90bfe1241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie gminy Osielsko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8958543c-11a2-41f6-be76-e40c90bfe124
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310954
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038318/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Wykonanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie Gminy Osielsko (ul. Fregaty Osielsko, ul. Serdeczna i Sołecka Jarużyn, ul. Sadyba i Strzelecka Niemcz)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189297
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IiZP.271.U.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie gminy Osielsko.Zakres zamówienia obejmuje:
CZĘŚĆ NR 1: BUDOWA UL. SADYBA I STRZELECKA NIEMCZ
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę jezdni ul. Strzeleckiej w Niemczu o nawierzchni bitumicznej o szerokości 5,50 m (kategoria ruchu KR2, klasa techniczna „L”) na długości koło 340 m wraz z ciągiem pieszo-rowerowym oraz na budowę jezdni ul. Sadyba z kostki betonowej o szerokości 5,0 m (kategoria ruchu KR2, klasa techniczna „D”) na długości około 430 m. W ramach możliwości zaprojektować skrzyżowanie ul. Strzeleckiej / Konopnickiej typu rondo. Odwodnienie polegające na sprowadzeniu wód z pasa drogowego na teren przyległy (muldy, rowy, drenaż itp.) i / lub poprzez kanalizację deszczową w projektowany zbiornik. W ramach zadania projekt kanału technologicznego, przebudowy uzbrojenia znajdującego się w pasie drogowym, przedłużenie istniejących odgałęzień kanalizacji sanitarnej do granicy nowych działek, zaprojektowanie odgałęzień kanalizacji sanitarnej do granic działek w przypadku ich braku wraz z oświadczeniami właścicielami niniejszych działek o akceptacji lokalizacji projektowanych odgałęzień, projekt oświetlenia, projekt stałej organizacji ruchu. Należy wykonać inwentaryzację drzew i krzewów przeznaczonych do wycinki. Konieczność zastosowania ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych w celu pozyskania terenu pod poszerzenie pasa drogowego. Teren ul. Strzeleckiej w Niemczu częściowo objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego– uchwała Rady Gminy Osielsko nr IV/74/2001 z dnia 16.11.2001 r. Ulica Strzelecka w Niemczu nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Uwaga.
Na etapie przed ostatecznym uzgodnieniem przez Zamawiającego, Wykonawca dostarczy w plikach „pdf” plan sytuacyjny wraz z lokalizacją lamp, który zostanie udostępniony przez Zamawiającego w celu konsultacji społecznej na okres 14 dni. Po przeprowadzonych konsultacjach Zamawiający przekaże Wykonawcy uwagi do projektu, które należy uwzględnić w opracowaniu.
Podziały nieruchomości w ramach procedury wynikającej z ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych wykona Gmina Osielsko.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 89430,89 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie gminy Osielsko.Zakres zamówienia obejmuje:
CZĘŚĆ NR 2: BUDOWA UL. SERDECZNEJ W JARUŻYNIE
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę jezdni z kostki betonowej o szerokości 5,0 m na odcinku około 270 m (kategoria ruchu KR2, klasa techniczna „D”). Odwodnienie polegające na sprowadzeniu wód z pasa drogowego na teren przyległy (muldy, rowy, drenaż itp.). W ramach zadania projekt przebudowy uzbrojenia znajdującego się w pasie drogowym, projekt kanału technologicznego, projekt stałej organizacji ruchu. Należy wykonać inwentaryzację drzew i krzewów przeznaczonych do wycinki. W przypadku konieczności pozyskania terenu pod poszerzenie pasa drogowego możliwość zastosowania ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Uwaga.
Na etapie przed ostatecznym uzgodnieniem przez Zamawiającego, Wykonawca dostarczy w plikach „pdf” plan sytuacyjny wraz z lokalizacją lamp, który zostanie udostępniony przez Zamawiającego w celu konsultacji społecznej na okres 14 dni. Po przeprowadzonych konsultacjach Zamawiający przekaże Wykonawcy uwagi do projektu, które należy uwzględnić w opracowaniu.
Podziały nieruchomości w ramach procedury wynikającej z ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych wykona Gmina Osielsko.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 46341,46 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie gminy Osielsko.Zakres zamówienia obejmuje:
CZĘŚĆ NR 3: ROZBUDOWA UL. SOŁECKIEJ W JARUŻYNIE WRAZ Z BUDOWĄ ŚCIEŻKI PIESZO-ROWEROWEJ.
Opracowanie dokumentacji projektowej polegającej na rozbudowie istniejącej jezdni w zakresie jej poszerzenie do szerokości 5,0 m - 5,50 m o nawierzchni z kostki betonowej (kategoria ruchu KR2, klasa techniczna „L”) wraz z budową ciągu pieszo-rowerowego o długości koło 640 m. Należy przewidzieć przejście dla pieszych do peronu autobusowego przewidzianego przy dz. 37/7 obr. Jarużyn oraz przedłużenie ciągu pieszo-rowerowego do ul. Starowiejskiej w Jarużynie do istniejącego przejścia dla pieszych. Odwodnienie polegające na sprowadzeniu wód z pasa drogowego na teren przyległy i / lub w formie kanalizacji deszczowej. W ramach zadania projekt likwidacji oświetlenia na majątku ENEA Oświetlenie i uzupełnienie tego odcinka nowymi latarniami, projekt przebudowy uzbrojenia znajdującego się w pasie drogowym, projekt stałej organizacji ruchu. Nie przewiduje się budowy kanału technologicznego zgodnie z ustawą z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (t.j. Dz.U. 2025.889 tj. 2025.07.04) art.39 ust. 6ba. Należy wykonać inwentaryzację drzew i krzewów przeznaczonych do wycinki. Konieczność zastosowania ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych w celu pozyskania terenu pod poszerzenie pasa drogowego. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – uchwała Rady Gminy Osielsko nr VI/45/2023 z dnia 05 września 2023 r.
Uwaga.
Na etapie przed ostatecznym uzgodnieniem przez Zamawiającego, Wykonawca dostarczy w plikach „pdf” plan sytuacyjny wraz z lokalizacją lamp, który zostanie udostępniony przez Zamawiającego w celu konsultacji społecznej na okres 14 dni. Po przeprowadzonych konsultacjach Zamawiający przekaże Wykonawcy uwagi do projektu, które należy uwzględnić w opracowaniu.
Podziały nieruchomości w ramach procedury wynikającej z ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych wykona Gmina Osielsko.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 77235,77 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie gminy Osielsko.Zakres zamówienia obejmuje:
CZĘŚĆ NR 4: BUDOWA UL. FREGATY W OSIELSKU
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę jezdni o nawierzchni bitumicznej o szerokości 5,50 m (kategoria ruchu KR2, klasa techniczna „L”) wraz z chodnikiem na odcinku około 320 m od ul. Jeziorańskiej do ul. Bałtyckiej. Przewidzieć w projekcie miejsca parkingowe przy obiekcie handlowym, jeżeli będzie możliwość umiejscowienia ich w pasie drogowym, utworzonym zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Na skrzyżowaniu ul. Jeziorańska / Fregaty oraz ul. Fregaty / Bałtycka w ramach możliwości przewidzieć skrzyżowania typu mini – rondo. Ująć w projekcie przejścia dla pieszych przez ul. Jeziorańską. Zaprojektować kontynuację chodnika po północnej stronie ul. Jeziorańskiej na dz. 80/11 do połączenia z ciągiem pieszym przy ul. Szosa Gdańska do dz. 584/10 na odcinku około 70 m wraz z ewentualną korektą przebiegu geometrii jezdni przyległej do planowanego chodnika. Odwodnienie polegające na sprowadzeniu wód z pasa drogowego na teren przyległy (muldy, rowy, drenaż itp.) i / lub poprzez kanalizację deszczową. Przewidzieć zwiększenie objętości istniejących rowów przydrożnych zlokalizowanych na dz. 80/9 z ewentualnym umocnieniem skarp. W ramach zadania projekt kanału technologicznego, przebudowy uzbrojenia znajdującego się w pasie drogowym, przedłużenie istniejących odgałęzień kanalizacji sanitarnej do granicy nowych działek, zaprojektowanie odgałęzień kanalizacji sanitarnej do granic działek w przypadku ich braku wraz z oświadczeniami właścicielami niniejszych działek o akceptacji lokalizacji projektowanych odgałęzień, projekt oświetlenia (zasilanie wyprowadzić z istniejącej latarni nr SO 106 3/2 zlokalizowanej na dz. 25/3 obr. Osielsko), projekt stałej organizacji ruchu. Należy ująć w projekcie likwidację sieci wodociągowej usytuowanej na działkach prywatnych tj. 574/20, 574/18, 581/44 oraz przewidzieć nowy przebieg tej sieci wodociągowej w projektowanym pasie drogowym. Należy wykonać inwentaryzację drzew i krzewów przeznaczonych do wycinki. Konieczność zastosowania ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych w celu pozyskania terenu pod poszerzenie pasa drogowego. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego– uchwała Rady Gminy Osielsko nr II/26/2025 z dnia 18.03.2025 r.
Uwaga.
Na etapie przed ostatecznym uzgodnieniem przez Zamawiającego, Wykonawca dostarczy w plikach „pdf” plan sytuacyjny wraz z lokalizacją lamp, który zostanie udostępniony przez Zamawiającego w celu konsultacji społecznej na okres 14 dni. Po przeprowadzonych konsultacjach Zamawiający przekaże Wykonawcy uwagi do projektu, które należy uwzględnić w opracowaniu.
Podziały nieruchomości w ramach procedury wynikającej z ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych wykona Gmina Osielsko.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 56910,57 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35670,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258300,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 147600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Projektowe ESPEJA Michał Suchecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222594233
7.3.4) Miejscowość: Kalisz
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23370,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129150,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47970,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Projektowe ESPEJA Michał Suchecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222594233
7.3.4) Miejscowość: Kalisz
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47970,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający, stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, przed terminem otwarciem ofert udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia tj.: 95 000,00 zł brutto.
Zamawiający informuje, że na ostatniej sesji Rady Gminy, która odbyła się 28 kwietnia 2026r. uchwałą nr IV/26/2026 zostały zwiększone środki przeznaczone na realizację inwestycji.
Po analizie możliwości finansowych jednostki, zamawiający stwierdził, iż w chwili obecnej nie jest możliwe ponowne zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30750,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 120540,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biuro Inżynierii Drogowej BID S.C. Agnieszka Szczuraszek - Kostencka, Paweł Szczuraszek
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Biuro Inżynierii Drogowej BID s.c. Agnieszka Szczuraszek-Kostencka , Paweł Szczuraszek Pweł Szczuraszek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9671282579
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120540,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |