Usługa specjalistycznego szkolenie dla studentów WEIP w reaktorze mocy zerowej - KC-DE-zp.25.244.2026

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00310974
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00310974/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-26 13:50
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d032610-5251-4cfd-a579-1a7107a1dd68
Identyfikator
6750001923
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310974 z dnia 2026-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa specjalistycznego szkolenie dla studentów WEIP w reaktorze mocy zerowej - KC-DE-zp.25.244.2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.dzp.agh.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa specjalistycznego szkolenie dla studentów WEIP w reaktorze mocy zerowej - KC-DE-zp.25.244.2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d032610-5251-4cfd-a579-1a7107a1dd68

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310974

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

KOMpetencje, PASja – Akademia nowoczesnych profesjonalistów AGH

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264422

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KC-DE-zp.25.244.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Usługa specjalistycznego szkolenie dla studentów WEIP w reaktorze mocy zerowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Odrzucono oferty następujących wykonawców (podać podstawę prawną i powody odrzucenia)
Budapest University of Technology and Economics Zgodnie z pkt 17.3 ppkt 3 SWZ Wykonawca zobowiązany był do złożenia wraz z ofertą pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania wykonawcy, jeżeli uprawnienie osób podpisujących ofertę nie wynika bezpośrednio z dokumentów rejestrowych.
Oferta złożona w postępowaniu została podpisana przez Pana Czifrus Szabolcs. Wraz z ofertą nie został złożony dokument potwierdzający umocowanie www. osoby do reprezentowania wykonawcy.
Zamawiający wezwał Wykonawcę do uzupełnienia brakującego pełnomocnictwa. W odpowiedzi na wezwanie, wykonawca oświadczył, że nie przedłoży wymaganego dokumentu. W związku z powyższym Zamawiający odrzuca ofertę na podstawie art. 226 ust.1 pkt 2 lit.c Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli:
została złożona przez wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń;


FACH S p. z o.o.
Zamawiający na formularzu oferty w załączniku nr 1 do SWZ, wymagał podania miejsca przeprowadzenia szkolenia. Zamawiający w pkt. 4. ppkt. 4.1. SWZ określił, że maksymalna odległość miejsca szkolenia (reaktora mocy zerowej) liczona według Google Maps (najkrótsza trasa dla pojazdów osobowych) nie może przekroczyć 600 km-oferta zwierająca odległość wyższą będzie podlegała odrzuceniu, jako niezgodna z SWZ.
Wykonawca nie podał miejsca przeprowadzenia szkolenia.
Brak podania miejsca szkolenia nie podlega uzupełnieniu. Zamawiający odrzuca ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 - Treść oferty jest niezgodna z warunkami zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

2026-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi